​En İyi Buzdolabı Markaları

Buzdolabı satın almak, uzun süreli ve kullanım bakımından önemli bir yatırımdır. Oldukça kısa bir süre öncesine kadar mutfaklarımız da yer kaplayan elektronik cihazlardan biri olarak görülen buzdolapları, günümüzde ise oldukça fazla olan çeşitleri ve özellikleri sayesinde satın alma aşamasında kafamızı oldukça karıştırmaktadır. Bu sebeple Buzdolabı satın almadan önce önceliklerinizi belirleyerek ve tercih ettiğiniz boyut ve özellikleri tespit ederek seçeneklerinizi azaltabilirsiniz. Bu yazımızda En İyi Buzdolabı markaları hangisi? Uzun süreli ve performans bakımından güçlü, Enerji Tasarrufu Buzdolabı Markalarının başlıca markalarını ve teknik özelliklerinden bahsedeceğiz. 

Lg Marka Buzdolapları

Eğer ki mutfağınızda daha fazla erzak depolamaya ve dışarıdan küçük görünüp içi geniş olan ve A+ enerji sınıfına sahip olmasının yanı sıra bir de estetik ve ince tasarıma sahip bir buzdolabı arıyorsanız, tercih etmeniz gereken doğru marka Lg olacaktır. Eğer üç kapılı bir buzdolabından yana yapacaksanız tercihinizi Lg GC-M258USNV modeli ile 638 litre hacim, üç kapılı kolay erişim, Slim SpacePlus buz sistemi, muazzam raf sistemi ve smart cooling sistemi ile arayışınıza cevap verebilecek olan modeldir. Şayet daha küçük bir modelden yana yapacaksanız tercihinizi Lg GC-B559EXQZ modeli ile 499 litre hacim, no Frost, 70 cm genişlik, dondurucu altta kullanışlı tasarım, kolay kullanımlı kapı tutacakları, multi air flow 3d soğutma ve nem koruma gözü ile tercihinizi karşılıksız bırakmayacaktır.

Samsung Marka Buzdolapları

Samsung buzdolabının ön kısmında yer alan gıda teşhir bölümü sayesinde ailenizin sık kullandığı ve sevdiği yiyeceklere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi amacıyla buzdolabı içinde buzdolabı şeklinde tasarlanmıştır. Samsung buzdolabında yer alan gıda teşhir dolabı ile birlikte incelikli tasarımı ve birinci sınıf stili ile bulunduğu mutfaklara modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca Samsung buzdolabı, zamanın ötesinde sağlam metal kaplama ile su sebili ve paslanmaz çelik buz haznesi içeriyor. Ayrıca ekranıda net ve buz mavisi metinleri ile vurgulanıyor. Tüm bunların yanı sıra özel kuruluma da ihtiyaç duymazsınız. Çünkü, tezgah derinliğinde ki tasarımı sayesinde mutfağınıza uyum sağlayarak dışarı taşma yapmaz.

Bosch Buzdolapları

Bosch No Frost buzdolapları, Vita Fresh teknolojisi sayesinde sebze ve meyvelerinizin besin değerlerini ve lezzetlerin koruyarak yine sebze ve meyvelerinizin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Bosch marka derin donduruculu buzdolapları, hayatınıza sadece tazelik katmakla kalmaz aynı zamanda hayatınızı da kolaylaştırmaya yarar. Bosch marka buzdolapları ile tazelik teknolojisi sayesinde yiyeceklerinizi en uygun koşullarda saklarken bir yandan da fonksiyonel raf çözümleri ile teleskopik ray sistemi sayesinde gıdalarınızı buzdolabınıza kolaylıkla yerleştirebilir ve son derece mükemmel olan aydınlatma sistemi ile buzdolabınızın içini de çok rahat görebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı
Arçelik 5850 NDEI modeli buzdolabı ile full fresh+ teknolojisi sayesinde özel sebzelik tasarımı ve hava kanalları sayesinde hassas nem kontrolü sağlamaktadır. En uygun şartlarda saklanabilen gıdaların bayatlama ve bozulma olasılıkları gecikir. Sebzeler, meyveler ve yeşillikler otuz güne kadar sağlıklı bir şekilde korunabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir