​En İyi İos Oyunlar

İOS işletim sistemlerine özel olarak hazırlanan hem ücretsiz olması hem de yüksek grafikte olması nedeniyle farklı bir oyun ve eğlence deneyimi sunmasıyla dikkat çeken en iyi İOS oyunları 2018 yılında da merakla beklenen oyun listesiyle oyun meraklılarının meşgul olduğu alan haline gelmeye devam ediyor. Bu bakımdan İOS için en çok tercih edilen ve oynadıkça insanı oynamaya sevk eden birbirinden en yüksek kalitedeki oyunlar ve görevli oyunlar yer almaktadır. En İyi ve En Kaliteli İos Oyunları sizlere listeledik. İos işletimli telefonunuz için hoşunuza gidebilecek oyunları bu listeyi okuduktan sonra indirebilirsiniz.
 1.Truck Simülatör Offroad

Kendine has grafikleri, gerçek bir deneyim sunması yönleriyle 2017 yılında da en çok oynanan İOS uyumlu oyun olarak bu yılda da oylanma derecesine bakıldığında yine oyunun ilk sıralardaki yerini aldığını hemen belirtmek söylenebilir. Sıra dışı bir kamyon sürüş deneyimi sunan hem kamyon içi hem de genel anlamda kamyon görüntüsü seçenekleriyle karşımıza çıkan oyun olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca son derece gerçek dünyaya simülasyonu yapılmış yol grafikleri de dikkatlerden kaçmıyor.

2. Asphalt 8

2018 yılına özel bir oyun olarak geliştirilen ve Asphalt serisinin sekizincisi olarak dikkat çeken bu oyun da yine en çok oynanan oyunlar arasında gelmeye devam ediyor. Oynanış biçimi ve tamamen gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatması ile dikkatleri üzerine çeken bu İOS oyununda da oyun meraklılarını yine adrenalinin doruğuna çıkaracak hız atmosferi yaşatılmaya çalışılıyor. Üstelik otomobilleri geliştirmek ve her yarış başına kazanılan miktarlarla yeniden modifiye etmek sürücünün elinde.

3. Score Hero

Klasik olarak oynanan futbol maçlarına rakip olma yönünde gayet geliştirilmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken söz konusu futbol oyunu da en iyi İOS oyunlar arasındaki yerini koruma iddiasıyla en çok oylanan oyunlardan birisini oluşturmayı sürdürüyor.

4. Sniper 3D

3 boyutlu sniper ile bağımlılık yaratan bir diğer İOS işletim sistemi için tasarlanmış oyun olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Söz konusu oyun tüm bu yönleri dışında üç boyutluluk anlamında da tamamen bilinenlerin dışında bir kurguyla nişancılık oyunları arasında gelmektedir. Gerçekçi bir savaş ve çatışma ortamında hazırlanan yüksek grafiklerini de dikkate almak gerek.

5. SimCity Build

Şehir kurup yönetmek anlamında gerçekten de kılıçlardan, kalkanlardan ve maskelerden bıkanlar için alternatif bir strateji oyunu özelliğini taşımaktadır. Bu anlamıyla değerlendirildiği zaman oyunun İOS kullanıcıları için olmazsa olmaz en temel niteliklere sahip olduğu bilinen nitelikleri arasında gelmektedir. Ayrıca oyun, şehircilik oyunu anlamında kişinin kendi şehir kurgusunu tasarlaması, şehrine yönelik bir plan hazırlayarak tamamen kendine ait bir şehir tasarımı yapması bakımından da dikkat çeken oyunlar arasında ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor.
Tümüyle yer alan bu oyunlar İOS işletim sistemi içerisinde en çok tercih edilenler arasında gelmektedir. Üstelik bu oyunlar yüksek kalitedeki üretimleri ve alanında güçlü oyun geliştiricileri tarafından piyasaya sürülmeleri dolayısıyla yine dikkatleri üzerine çekiyor.

 

​En İyi İos Oyunlar” için bir yorum

  • 10 Mart 2018 tarihinde, saat 16:51
    Permalink

    Sniper oyunu grafikler gerçekten harika

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir