2019’da Satın Alabileceğiniz En İyi Kablosuz Kulaklıklar

Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her yıl yeni modellerini özel lansmanlar aracılığı ile tanıtılan bir birinden özel kulaklık üretimi yapan şirketler, yıl geçtikçe de ürünlerini güncelliyor ve teknolojiye farklı bir boyut katarak yenilikler ekliyor. Bu yazımızda sizler için 2019 yılının en iyi sıralamasını yaptık. Denediklerimiz de oldu denemediklerimiz de fakat listede yer alan markalar ve ürünler Dünya’nın da en iyi kulaklık modelleri olarak görülmektedir. Kullanıcılardan gelen bir kaç soruyu yanıt verip, kulaklık inceleme yazımıza geçebilirsiniz. .

Kulaklık alırken dikkat etmeniz gereken ilk önemli unsur, ürünün markasıdır. Bir çok markanın kulaklığını bulabilirsiniz. Fakat gidip beyaz eşya makinesi üreten firmanın kulaklığını almak sizin için çok iyi bir sonuç doğurmayacaktır. Ses çıkış seviyesi, Db oranları, ses yalıtımı ve kulaklık konforu gibi bir çok önemli maddeler, nelere dikkat edeceğiniz konusunda başlıca önemli maddelerdir. Sadece kulaklık ve benzeri alanda üretim yapan markalar da bu önemli maddeleri ve daha birçok önemli özelliği fazlasıyla bulacaksınız. Kablolu kulaklıkların en büyük problemi, kablo giriş çıkışı ve kablo biçimidir. Kulaklık alırken kablonun silindir biçiminde değil, Apple kulaklıkların da gördüğümüz gibi yassı şeklinde olması sizin için avantaj olacaktır. Yassı kablolar iç geçişleri koruyarak, kablonun kolay kıvrılmasını, büzüşmesini ve iç kopmalarını engelleyecektir.

Kulaklık Nasıl Seçilir?

Kulaklık almaya karar verdiğinizde sizde benim ve herkes gibi çıkmaz bir durumun içerisine girmişsiniz demektir. Çünkü bir çok seçenek, marka, özellik ve kullanılabilirlik gibi önemli maddelere neresinden bakacağınızı bilmiyorsunuz demektir. Öyleyse doğru yazıyı okuyorsunuz. Kulaklık seçerken dikkat etmeniz gereken ilk önemli şey, yukarıda da belirttiğim gibi markadır. Öncelikli seçiminiz doğru, kaliteli ürünlere imza atmış ve kullanıcı takdiri kazanmış bir marka olacaktır. Ondan sonra kulaklık seçerken dikkat edeceğiniz önemli maddeler sırasıyla ;

Frekans (Hz) aralığı

Ses basınç seviyesi (Spl-Db)

Empedans (iç direnç)

İç ve dış ses izolasyonu

Kulaklık konforu (rahatlığı)

Kablolu ise, kablo biçimi ve uzunluğu

Kablosuz ise,  Bluetooth ve Wireless seviyeleri.

Son olarak renk seçimi de önemli olacaktır. Beyaz kulaklıkların dış çerçeve ve minderleri çabuk kirleniyor ne kadar kaliteli olursa olsun. Bizzat kendim Beats Ep kullanıyorum, yarıyılında rengi gitmeye başladı. Bu sizin için bir sorun değilse düşünmeyebilir siniz.

Uzun Ömürlü Kulaklık Tavsiyesi

Uzun ömürlü kulaklık tavsiyeleri hakkında marka vermiyoruz. Belli kriterler ve kendi tecrübelerimizce tavsiyeler aktaracağız. Öncelikle telefoncular ve donanım malzemeleri satışı yapan yerlerde satılan 5-30 tl arası fiyatlarda ki kulaklıklardan kesinlikle uzak durun. Genelde renkli renkli küçük bir poşetin içinde olur belirttiğim kulaklıklar. Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz yazımda da belirttiğim kriterler vardı. İyi kulaklık, kesinlikle marka haline gelmiş, ucuz olmayan ve kullanıcı memnuniyeti almış ürünlerdir. Son olarak alacağınız kulaklığın fiyatı 100 tl’nin altında değilse garantisi olması gerikiyor kesinlikle. Garanti sürecinde kullanıcı hatası dışında ki hatalar da gönderip tamir ettirebilir veya sıfırı gelerek uzun ömürlü hale getirilebilir.

En İyisi:  Bose QuietComfort 35 (Seri II) Kablosuz Kulaklıklar

Bose QuietComfort Kulaklık
Bose QuietComfort Kulaklık

Bose QC35 kulaklıklar, en seveceğiniz özelliği gürültü engelleyici olması. Sonuç olarak olağanüstü rahatlığı hissetmek için bizim gönlümüzü kazandı. Geniş, oval kulak küpleri ve dolgulu bir kafa bandı ayrıca genişletilmiş dinleme oturumları ile oldukça rahat hissetirecek. Gürültü engelleme konusunda, Bose altın standarttır. QC35, istenmeyen gürültüyü algılamak için kulak kabının içine ve dışına mikrofonlar yerleştirmiştir ve yeni dijital eşitleme sistemini kullanarak sesi buna göre dengelemektedir.

Bu kablosuz kulaklık,  20 saatlik bir pil ömrüne sahiptir, ancak Bose, sizin dinleme seansınızın ortasında ölürse, standart pilleri değiştirmeyi imkansız kılan, AAA’lardan şarj edilebilir bir pil mekanizmasını ortaya koyuyor. Neyse ki, QC35 bir telefon ile kullanılabilir, bu yüzden sadece telefona takıp dinlemeye devam etmek pil bitince daha kolay olacaktır. Ses kalitesinin kablolu bir kulaklık olarak kullanıldığında da biraz daha iyi olduğunu belirtmekte fayda var, ancak kablosuz Bluetooth sese gelince hala sınıfının en iyisi.

En İyi Dayanıklılık: Jabra MOVE Wireless

Jabra MOVE Kablosuz kulak içi kulaklıklar, kablosuz kulaklık pazarındaki en iyi yönlü seçeneklerden biridir. Oldukça hafif ve nispeten düşük maliyetli bir seçenek ancak düşünceli, enerjik bir tasarımda mükemmel ses sağlar. Kulaklıklar (özellikle kırmızı ve kobalt tasarımlar) olarak öne çıkıyor. Görünüm olarak ise hem koyu hem de minimalist bir tasarıma sahip.

Hafif paslanmaz çelik kafa bandı konfor için ayarlanabilir ve dayanıklılık için kir tutmaz bir kumaşla kaplanmıştır. Kulaklık kılıfları mat dokulu plastiktir ve sağ kulaklıktaki Bluetooth keşif düğmesi olarak iki kat daha fazla bir güç düğmesi bulunuyor. Sol kulaklıkta 3,5 inçlik bir giriş bulunmakta, bu nedenle piliniz kuru çalışıyorsa cihazınıza standart bir konektörle takabilirsiniz. Ayrıca, kulaklıktan ses çalmanızı ve duraklatmanızı sağlayan çok işlevli bir düğme bulacaksınız. Sekiz saate kadar sürekli kullanım ile pil süresinin problemlerini ortadan kaldırıyor.

Jabra MOVE Wireless’ı en iyi dayanıklılık olarak seçmemizin bir başka nedeni de ses performansı – net ve dengeli. Bas, orta ve yüksek sesler arasında, kulaklık hoparlörü işini çok iyi yapıyor ve MOVE kulaklıklarının sesi, nispeten düşük fiyatlarına rağmen en iyi kablosuz olanlarla aynı yerde. 29 Ohm hoparlör empedansına ve 80mW hoparlör maksimum giriş gücüne sahiptir. Kullanım durumunuza bağlı olarak, ses yalıtımı eksikliğini rahatsız edici bulabilir ve sürekli kullanım deri kulaklık pedlerini aşınma eğiliminde olabilir.

En İyi Ses Kalitesi: B&O PLAY by Bang & Olufsen Beoplay Wireless:

Belki de kablosuz kulaklıklar için piyasadaki herhangi bir audiophile için en önemli özellik ses kalitesidir ve bu Bang & Olufsen kulaklıkları hayal kırıklığına uğratmaz. Yüksek netlik ve net orta netlikte derin ve zengin bir ses üreten 40 mm’lik elektro dinamik sürücüleri barındırıyorlar. Kablolu kulaklık olarak da kullanabilecekleri bir seçeneğe sahipsiniz, Bluetooth üzerinden kullanıldığında ses kalitesini de oldukça iyi koruduğunu söylemekten de memnuniyet duyuyoruz. Pil ömrü de etkileyici, şarj başına saygın bir 19 saatlik çalma süresi vaat ediyor.

Bang & Olufsen, tasarım detayları ile ünlüdür ve H4 kesinlikle itibarını koruyor. Şık ve de sağlam, kafa bandında kuzu derisi derisi ve metalden yapılmış hafızalı köpük kulak yastıklarına sahipler. Aktif gürültü iptali olmasalar bile, sesi çok etkili bir şekilde engellediklerini göreceksiniz.

En İyi Bütçe: Creative Sound Blaster Jam

Creative Sound Blaster Jam kulaklıkları, bilgisayar ses kartları ürettiği için işini daha iyi bilen bir şirketten geliyor, ancak burada ağırlıklarının üzerinde bir adım atıyorlar.

Fiyatı da göz önüne alındığında, burada bazı tavizler veriliyor. (Yapım kalitesi gözle görülür derecede daha ucuz ve kulaklıklar seyahat için katlanmıyor). Earcup dolgusu minimumdur, ancak kalın pedlere alışkın değilseniz başka bir yere modele bakmanız gerekir ve görünüm biraz 90’lı yılları estiriyor. (neyse ki trendler her 20 yılda bir geri geliyor :). Creative Sound Blaster Jam kulaklıklar şık olduğu kadar da oldukça hafif – sadece 8,8 gr.

Bluetooth 4.1 hem de NFC desteklenir ve kablosuz Bluetooth kulaklıklar için oldukça standart olan yaklaşık 30 feet menzile sahip olacaksınız. İçindeki 3.7 V 200mAh lityum iyon pil sayesinde, şarjlar arasında 12 saate kadar bir kullanım süresi elde edersiniz ve bir USB kablosuyla (bir metre kablo veriliyor yanında) şarj edilebilir. 3,5 inç giriş yok, bu yüzden pilin şarjlı kalmasını sağlamalısınız.

Ses kalitesi oldukça iyi ve 32 mm NeoDymium sürücüleri tarafından destekleniyor. Bas artırma anahtarını devreye soktuğunuzda bas çok yardımcı oluyor ve ses seviyesini yükseltirseniz biraz tizlik yaşanmasına rağmen bas kuvvetleri güzel. Sonuç olarak, tiz berraktır. 🙂 Bu kulaklıklar hiçbir alanda üstün olmamasına rağmen, her şey için başarılı ayrıntılara değinmiş ve kablosuz Bluetooth kulaklıklar için bu kadar düşük bir fiyata, son derece iyi bir değere sahipler.

Sporcular İçin En İyi Spor Kulaklık: Jaybird X4

En zorlu egzersizlerinize dayanabilecek kablosuz kulaklıklar arıyorsanız – her zaman kulağınızda kalsın istiyorsanız Jaybird X4‘ten daha iyi bir kulaklık bulamazsınız. Jaybird’in önceki X3 modelindeki önemli güncellemeler ile X4, ağır egzersiz için üretilmiştir. Kulak içi kulaklıklar IXP7 su geçirmez ve ter geçirmezdir, bu nedenle terli bir antrenman veya sert hava koşulları ile başa çıkmakta Jaybird’den daha iyisi yoktur. (Ancak, yüzüş sporların da dikkat etmenizi tavsiye ederiz). Bu kulaklıklar, uygun hızlı şarj özelliği ile şarj başına sekiz saat dinleme sağlar: Sadece 10 dakika şarja takarsanız, bir saat çalma süresi kazanırsınız.

Kulakiçi kulaklıkların, boynunuzun etrafında asılı kabloyu sıkılaştırmanızı veya gevşetmenizi sağlayan bir “Speed ​​Cinch” ile birlikte farklı ebatta ki silikon ve köpük uçları ve yüzgeçleri dahil olmak üzere, uyumu özelleştirmek için çeşitli yolları bulunmakta. Ayrıca, tercihinize bağlı olarak, kabloyu kulağınızın altına veya üstüne geçirme seçeneğiniz de vardır.

Ses tutkunları için, ücretsiz Jaybird uygulaması, dinlemek istediğiniz şeylere dayanan bir ses profili oluşturarak sesinizin EQ’sunu özelleştirmenize olanak tanır. İlave su yalıtımı ve geliştirilmiş oturma uyarlaması ile X4, alabileceğiniz en iyi egzersiz kulakiçi kulaklıktır.

En İyi Kulak İçi Kulaklık Modeli: Jabra Elite 65t:

Apple, kulak içi kablosuz kulaklıklar söz konusu olduğunda, halkın dikkatinin çoğuna sahip olabilir, ancak Jabra’nın Elite 65t’i, performans söz konusu olduğunda onları kenara bırakabilirsiniz. Tamamen kablosuzdur – boynunuza dolanacak veya asılacak kablolar yoktur – bu da fiyat etiketi olmadan AirPod tarzı bir deneyim isteyenler için onları çekici kılar. Ek olarak, Jabra Elite 65t, gürültü önleme devresinin ve özel bir uyum sisteminin ek avantajına sahiptir. Bu, daha iyi bir ses ve form arayanlar için onları daha da çekici kılar.

Jabra Elite 65ts ter ve toza karşı korumalıdır, ayrıca egzersiz yaparken yanınıza almanız için mükemmel bir kulaklık seti sağlarlar ve farklı boyutlarda kulaklarda kalmaları için farklı büyüklükte kulak kapakları ile birlikte gelirler. Jabra’nın HearThrough modu, dışarıdayken ve güvenlik için gerekli olan ortam gürültüsünü gidermek için ayarlanabilir bir kaydırma çubuğu sunar. Jabra’nın Elite 65t’i Apple’ın sunduğu avantajlardan başka bir avantaja sahip: iOS bağlantısı AirPod’in hızlı bağlantısı değil, standart bir Bluetooth olsa da, bunları yalnızca iOS cihazlarına (Android ve Mac veya PC dahil) bağlayabilirsiniz. Yine de, ekstra uyum ve boyut özelleştirmesiyle – ayarlanabilir gürültü iptalinden bahsetmiyorum bile – Jabra, burada daha iyi bir özelliğe sahip gibi görünmekte.

En İyi Batarya Ömrü: Sony WH1000XM3 Gürültü Önleyici Kulaklıklar

Dürüst olmak gerekirse, Sony WH1000XM3‘e uyacak tek bir kategori bulmaya zorlandık ama sonuç olarak  En İyi Batarya’ya karar verdik. Bu kulaklıklar, şu anda sunulan en uzun pil ömrü olan, tek bir şarjla 30 saat çalma sağlar.

Kesinlikle 30 saat vaat eden başka ürünler de bulabilirsiniz, ancak bu pillerin genellikle şarj olması için birkaç saat gerektirmesidir. Hızlı şarj etme özellikleri sunan Sony kablosuz kulaklıklar ile: on dakikalık bir şarj bile beş saate kadar kullanım sağlayabilir. Sony WH1000XM3 ayrıca En İyi Gürültü Önleme, En İyi Ses Kalitesi ve En İyi Seyahat / En İyi Tasarım için de bu kulaklığında çalışmalar yapmış. Pil gücüne ek olarak, Sony WH1000XM3 üstün ses, etkili gürültü önleme ve tüm gün kullanım için güvenli ve rahat bir şekilde oturan ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kulak üstü hoparlörler, 40kHz’e kadar frekans aralığını üretebilen 40mm Hi-Res Ses sürücüleri içerir. Ayrıca, 32 bit ses sinyali işlemesi ve sıra dışı ses kalitesine dönüşen düşük sinyal-gürültü oranına sahiptir.

Son olarak, tasarıma kısaca değinmek gerekirse. Sony, uzun süreli kullanım için WH1000XM3 kulaklıklarını yükseltti. Kulak küpeleri  hafif ve emniyetlidir ve kafa bandı oldukça incedir, bu da toplam hacmi ve kulaklar üzerindeki basıncı azaltır.

En İyi Gürültü Engelleme: Microsoft Surface Kulaklıklar

Yeni yüzey kulaklıklar, bazı ilginç ve benzersiz özelliklerle şaşırtıcı gürültü önleyici teknolojiye sahipler. Aslında kulaklıklardan biri, büyük olasılıkla Surface Studio ile birlikte gelen Surface Dial aksesuarından sonra modellenen, duyabileceğiniz ortam gürültüsü miktarını ayarlamanıza izin veren, kontrol edilebilir bir kontrol cihazı sunuyor. Tüm dikkat dağıtıcı işlere odaklanmak ve engellemek istiyorsanız, tamamen açıp tüm harici sesleri engelleyebilirsiniz. Halka açıksanız ve çevrenizin farkında olmanız gerekiyorsa, daha fazla ortam gürültüsüne izin verebilirsiniz. 🙂

Yapı, yüzey hattının geri kalanına benzer: şık, sağlam ve hafif.  Bellek köpüklü kulak küpleri oldukça rahat görünüyor ve ses kalitesi çoğu kullanıcıya hizmet edecek şekilde 112 dB‘ye kadar desibel seviyeleri arttırılmakta. 20Hz – 20kHz arasındaki tüm insan işitme aralığını kapsayan bir frekans spektrumu sunar. Surface ürünleriyle iyi bir şekilde eşleşmek üzere tasarlanmıştır ve Microsoft Cortana ile iyi bir şekilde bütünleşir, ayrıca bunları Siri ve Google Assitan gibi birçok akıllı özellikle de kullanabilirsiniz.

Yüzey kulaklıkları Bluetooth ile veya birlikte verilen yardımcı kablo ile bağlanabilir (pilleriniz bitmişse). Oldukça premium bir fiyat etiketi var, ancak bazı kullanıcılar için bu özellikler buna değer diyecek diye tahmin ediyorum.

IPhone İçin En İyisi: Apple Airpods

Bize göre 2019’un en iyi kulaklığı IOS diğer Apple cihazları için Apple’ın kendi AirPod‘larından daha iyi bir çift kablosuz kulaklık bulmak zordur. Evet, biraz pahalılar (Bose’s SoundSport Free gibi alternatifler daha da pahalı olsa da), ses kalitesi konusunda üstün değiller ve yalnızca Apple’ın kendi W1 yonga cihazlarıyla üstün çalışıyorlar, ancak kolay eşleştirme özelliği tek başına giriş fiyatına değer. Akıllı küçük şarj sayesinde, 24 saat boyunca müzik  – veya 11 saat konuşma süresi – olan kulaklık başına beş saatlik şarjla uzun süre dayanıyorlar. Bu diş ipi büyüklüğünde paket, AirPod’larınızı tatmin edici bir manyetik tıklamayla tutuyor ve iPhone’unuzu şarj etmek için kullandığınız aynı Lightning kablosu ile şarj edilebiliyor.

İPhone, iPad veya Apple Watch‘unuz gibi W1 yonga özellikli bir cihazla eşleştirmek bir hayli kolay. Sağ kulak içine hafifçe vurursanız, müziği başlatır ve durdurur, telefon konuşmalarına cevap verir ve bir AirPod’u kulağınızdan çıkarmak, hangi ses kaynağını dinliyor olursanız olun duraklatır. Kulak değiştirdiğinizde hemen devam eder. Bazı kullanıcılar AirPod’ların zinde veya genel görünüşünü beğenmediğini bildirmiş olsa da, hafif tasarım, süper taşınabilir biçim ve mükemmel kabul edilebilir ses kalitesi, bunları bir iOS cihazı kullanan herkes için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.

Android için En İyi Kulaklık: Bose SoundSport

Bose SoundSport, kulaklıkların nasıl mükemmel ses çıkartacağını iyi  bilen kulaklardan biridir. Harika ve rahat bir uyuma sahipler ve takarken yapmak isteyeceğiniz tüm egzersiz etkinlikleri için terlemelere dayanıklılar. Her bir kulağa takılan küçük plastik yüzgeçler, özellikle Apple’ın zarif beyaz AirPod’lerinden biraz daha hacimli olduklarından SoundSport cihazlarını kulaklarınızda tutmanın harika yollarından biridir AirPod’a nazaran. Bose Connect uygulamasını kullanarak “Tomurcuklarımı Bul” seçeneğini kullanarak kaybolurlarsa, onları bulabileceksiniz. Uygulama aynı zamanda Bluetooth cihazlarını bağlamanın standart yollarından biraz daha kolay eşleşmeyi sağlıyor ve Bose SoundSport Free’de ses seviyesi var, duraklayın ve kulakiçi başlarının üzerindeki kontroller ile atlabilirsiniz. Birçok kullanıcı, ses kalitesinin AirPod’lardan bile daha iyi olduğunu söylüyor, bu da onları mükemmel bir rakip ve değerli bir ürün haline getiriyor.

En İyi Oyun: SteelSeries Arctis 7 (2019 Sürümü)

SteelSeries, profesyonel video oyuncularının talepleri için sağlam ve kaliteli çevre birimleri oluşturma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Kulaklıkları, Arctis 7 kulaklığı profesyonel ve çok çeşitli oyuncular için mükemmel bir seçim haline getirecek kadar kaliteli. Kafatasınızın üzerine çok fazla baskı uygulayamayan süspansiyon tarzı bir kafa bandı ve uzun Fortnite seansları için onları tutmanıza izin veren yumuşak, yastık gibi, kulak üstü yumuşak bardaklar ile süper konforludurlar. Daha da iyisi, Arctis 7, 24 saatlik bir batarya ömrüne sahip, böylece uyurken şarj edebilirsiniz ve oyun oynarken bataryalarının bitmesi konusunda hiç endişelenmezsiniz.

Arctis 7’nin tasarımı aynı zamanda oyun içi sohbet için mükemmel olan geri çekilebilir bir mikrofona sahiptir (sadece müzik dinlerken veya video izlerken kolayca dinleyebilirsiniz). Kulaklıklar kablosuz olarak PC, Mac, PS4 ve VR cihazlarına bağlanır ve Xbox One ve Switch konsolları ile çalışmak için de kablolu olarak bağlanabilir. Bunları PC’nizde kullanıyorsanız, surround ses seçeneklerini oradan da ayarlayabilirsiniz. 2019 sürümü, 360 derecelik surround ses ve üst düzey, distorsiyonsuz ses sunan S1 sürücüleri sunar, böylece düşmanlarınızın yaklaştığını daha iyi duyabilirsiniz. Arctis 7, konsolda ve PC’de çok çeşitli oyunlar oynayanları memnun edecek.

Çocuklar İçin En İyisi: Puro Sound Labs BT2200

Çocuklarınız için bir çift kulaklık seçmek kolay görünebilir, ancak bazı ses limitlerine geldiklerinden bundan emin olmak çok önemlidir. Çiftlik hayvanlarına veya çizgi film karakterlerine benzeyen ucuz bir çift sevimli kulaklık bulabilirken, çocuklar için bu Puro Sound Labs BT2200 kulaklıklar çocuğunuzun işitme duyusunun korunmasını sağlar. Pediatrik odyologlar, 85 desibel sesi geçmeyen kulak üstü kulaklıklar önermektedir. Puro’nun BT2200 kulaklıkları, çoğu çocuk için konforlu bir kullanım sunarak, ses seviyesini düşürme ve konforu ön planda tutmak adına bunu yapıyor. Elbette, daha ucuz çözümlerden biraz daha pahalılar, ancak aşırı derecede dayanıklılar ve çocuklarınızdan yoğun şekilde faydalanacaktır. Sadece çocuğunuzun kulak zarını güvende tutmakla kalmaz, aynı zamanda sağlam bir bas tepkisi ve yüksek ve çamurlu olmayan orta kademe frekanslarını da temizler. Puro kulaklıkları aktif gürültü önleme özelliği sunmuyor, ancak yumuşak kulak kapaklarından bir miktar pasif yardımı  bulunmakta.

TV İçin En İyisi: Sennheiser RS 185

Bir gişe canavarı izlemek veya başkalarını rahatsız etmeden yüksek ses seviyesinde bir video oyunu oynamak istiyorsanız (oda arkadaşları veya ebeveynler gibi), gerçekten iyi bir kablosuz kulaklık çiftine ihtiyacınız olacak. Bu Sennheiser RS ​​185’ler, televizyonunuza ve kulaklıklarınıza bağlayacağınız alıcı kutusuna düşük gecikmeli ve yüksek güvenilirlikli bağlantı sunar. Düşük gecikme süresi, TV’de gördükleriniz ile kulaklıklarınız arasında duyduklarınız arasında bir gecikme yaşamayacağınız anlamına gelirken, güvenilir bir bağlantı, sürükleyici eğlenceden statik veya ses takma sesleri çıkarmayacağınızdan emin olmanızı sağlar.

Sennheiser RS ​​185’ler özellikle ev sineması hayranları için üretilmiştir ve size daha iyi menzil, süper düşük gecikme süresi ve sıkıştırılmamış ses vermek için Bluetooth yerine radyo frekanslarını kullanırlar. Ancak, yalnızca verilen vericiyle çalışacaklardır, bu nedenle başka bir amaç için kullanmayı planlamayın. Sennheiser onları açık bir şekilde destekliyor, bu da harika sesle birlikte rahatça oturmasını sağlıyor, ancak siz onları kullanırken size çok yakın olan herkesi rahatsız edebilecek düzeyde ses sızdırabilir. Yine de, RS 185’ler vericiden 100 feet yüksekliğe kadar ses kalitesi sağlar ve bir şarjla 18 saate kadar pil ömrü elde eder.

Seyahat için En İyi Tasarım / En İyi: Beats Studio3 Kablosuz Kulaklıklar

Herkes, özellikle de Apple satın aldıktan sonra Beats’i Apple kullanıcıları da bu markanın kulaklarını kullanmayı seviyor. Beats Studio3 Kablosuz kulaklıklar, fiyat, ses, gürültü önleme veya taşınabilirlik açısından yenilmez. Bazı gözden geçirenler, kulaklıkların diğer modellerde olduğu gibi düz bir şekilde katlanmadığını not ederken, birlikte verilen zorlu kasaya sığacak şekilde küçük bir futbol topu şeklinde katlanırlar; W1 yongası sayesinde Apple cihazlarıyla kolayca eşleşiyorlar, ancak Bluetooth özellikli diğer akıllı telefonlarda veya diğer cihazlarda kablosuz kulaklık olarak da kullanılabilirler. Kolayca telefon görüşmesi yapabilirsiniz ayrıca kullanıcılar ses kalitesinin video konferansı için de mükemmel olduğunu söylüyor.

En yeni Beats Studio3 modeli, gürültü önleme güçlendirdi ve gözlük takarsanız veya çok fazla saça sahipseniz, ses değişikliklerini izlemek için kulak içi mikrofonların eklenmesi sayesinde daha fazla otomatik ayarlama sunar. Belki de daha iyi ses veya gürültü iptali ile daha pahalı modeller varken, Beats’in cazip fiyatı onları listemizde tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir