20 BİN – 30 BİN TL arasında alınabilecek en iyi arabalar

1. FİAT LİNEA

Bütçenize uygun olarak, motor gücü, aracın şekli ve donanımsal alanda dizayn edilebilir olarak üretilen Fiat 1.6 Multijet  Dynamic Plus’ a 30 bin tl’ye alabilecek en güzel ve en uygun araçlardan birisiir. Sizde bütçenize göre bu listeden rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

2. Hyundai İ20 1.4 CRDi Team

Hyundai İ serisin konfor ve çekiş bakımından gayet uygun ve güzel aracı olan Hyundai İ20 1.4 CRDi Team 2010 modelirini 28 bin tl’ye sahip olabilirsiniz.

 

3. Fiat Punto Grande

Ülkemizde ilk avrupa aracı olarak piyasaya ayak basan Fiat Punto Grande 1.3 multijet dynamic her ne kadar eski olsada motor ve tasarım bakımından yoksun bırakılmamış. Ortalama fiyatı ise 20 bin tl ile 30 bin tl arasında değişmemekte.

4. 2010 Accent Era 1.5 CRDi Start

Son 5 yılda büteçeye uygun, az yakan ve aracın dış tasarımından dolayı en çok ticareti yapılan markalardan biri olan Accent Era kısa bir araştırma sonrası alabileceğiniz araçlardan biri.

6. BMW 320İ 1991 Model

Modeli biraz eski olmasına rağmen donanımsal olarak bir çok özelliğide içinde barındırmakta. Hava yastığı’da aracın içinde mevcut olunca hem BMW’nin kalite yönünden araç tasarladığını açıkca görüyoruz. Sizde BMW 320İ aracına sahip olmak için 20 Bin TL biriktirebilirsiniz.

7. Honda Civic 1.4 S 1999 Model

Honda piyasasının araçlarında gördüğümüz gibi hemen hemen tüm araçları ful paket şeklinde çıkıyor. Bu modelin yaşı biraz eski olmasına rağmen Abs, hidrolik direksiyon, hava yastıkları ve merkezi kilit sistemlerinide içinde barındırıyor. Bu özelliklere de gayet uygun bir fiyatı olan aracın fitayı 25 Bin TL civarında.

8. Kia Rio 1.5 CRDi EX Comfort 2007 Model

Son dönemlerde yeni araç modelleri ile ön plana çıkan Kia bir başka modeli olan Rio Crdi Ec Comfort 2007 kullanıcıya sanayi yönünden para harcatmayacak yönde bakımlı ve donanımlı araçtır. Ülkemizde ortalama fitatı ise 20 Bin TL ile 30 Bin TL arasında değişmekte.

9. Mercedes- Benz 300 E 1998 Model

Araç pazarında üç büyüklerden biri olan Mercedes- Benz özellikle motor gücünde ön plana çıkmakta. Tasarımsal olarak’da farklı bir asaleti olan 300E modeli yaşlı olmasına rağmen hala güçlü hala karizmatik. Fiyatı ise ortalama 25 Bin TL civarında.

10. Chevrolet Spark 1.0 2010 Model

Bu denli bir aracın özelliklerine ve yaşını göz önünde değerlendirdiğimiz zaman fiyatı gayet uygun geliyor. Spor araç şeklinde olan Chevrolet Spark yakıt cimrisi olarak da bilinmekte. Aracın güncel fiyatı ise 20 Bin TL ile 25 Bin TL arasında değişmekte.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir