2019’da Satın Alınacak En İyi 8 Dizüstü Bilgisayar

En Popüler: Dell Latitude 7480

7480, Dell’in Özgür iş hattına en son eklenen üründür, bu dizüstü bilgisayarı ofisten çıkartıp zorlamakta zorlandığınız bir çok özelliği barındıran bir dizi iş merkezli 2’si 1 arada dizüstüdür. Başlangıçta, üç kilo ağırlığında OLA bu 14 inçlik dizüstü bilgisayar masanıza getirip evrak çantanızı tartıyor. 14 inçlik ekran 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip tam HD bir güzelliktir. Bu çalışma grubundaki dört hücreli batarya, göze çarpmayan parlamayı bile önleyen tam gün kullanım (13 saate kadar) ve hızlı şarj teknolojisi vaat ediyor.

Şimdi işlem hızını konuşalım. 2,8 GHz’ye varan etkileyici hızları belirleyen 7. nesil bir çift çekirdekli i7 7600U işlemci var, bu da modern ofis gününün ona atabileceği hemen her şeyi halledeceği anlamına geliyor. 256 GB SSD, birinci sınıf bir depolama sürücüsüdür ve 16 GB’lık DDR4 RAM, yüksek kaldırma ve yüksek hızları seyrederken işlemcinin bol miktarda tavan boşluğu olmasını sağlar. Makine, iş için standart olan Windows 10 Pro’nun 64-bit sürümüyle birlikte gelir ve küçük bir öğle yemeği molası oyun / eğlence almak istediğinizde bir HD 620 Grafik kartı bile vardır. Bağlantılar tam bir paket sunar. kutudan çıkar çıkmaz Bluetooth 4.2 dahil olmak üzere birçok seçenek, birden fazla ekran için DisplayPort girişi, USB-C bağlantı noktaları, HDMI ve daha fazlası.

En İyi: Dell XPS9360-7758SLV-PUS

Genel olarak dizüstü bilgisayar paranın satın alabileceği en iyi bilgisayar olarak kabul edilen XPS9360-7758SLV-PUS, üstün performans ve muhteşem bir form faktörü ile tamamlanan olağanüstü bir bilgisayardır. Sonuç olarak; XPS 13, InfinityEdge ekranı ve Dell’in yenilikçi ve dayanıklı yapı kalitesi sayesinde 12 inçlik bir bilgisayar gövdesine hapsolmuş 13,3 inç bir bilgisayardır. 7. nesil Intel Core i7 3.5 GHz işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB sabit diskle çalışan XPS 13, hem çalışmaya hem de oynamaya hazır olmaya hazırdır (yedek güç ile).

Gücünün ötesinde, odak nokta 13.3 inçlik QHD + 3200 x 1800 InfinityEdge dokunmatik ekran üzerinde. Hafif hızlı SSD (yarıiletken sürücü), genel performansı, özellikle de uygulama yükleme süresini artırarak Dell’i küçük paketlerde gelen iyi şeylerin tanımı haline getirir. Yaklaşık 14 saat süren pil ömrünü, 2,7 kiloluk hafif alüminyum çerçeveye, Windows 10’u ekleyin ve mükemmel bilgisayarı keşfettiniz.

İkinci, En İyisi : Dell XPS 15

Göze çarpan 15.6-inç 4K Ultra HD (3840 x 2160) Infinity Edge ekrana sahip olan Dell XPS 15, en iyi olmanın haklı bir ikinci rakibi. Intel Core i7 3.5 GHz dört çekirdekli işlemci, 32 GB RAM ve 1 TB SSD ile güçlendirilmiş XPS 15, kendine has 2 GB özel belleğiyle birlikte gelen NVIDIA GeForce GTX 960M ekran kartının eklenmesi ile başka bir seviyeye taşıyor. Tüm bu iç gücü içermek, her aldığınızda sıkıca yapılmış ve dayanıklı olan şık ve güzel bir alüminyum çerçevedir.

kız kardeşi XPS 13 gibi bir Ultrabook bilgisayarla karıştırılmayacak, ancak tüm sağ köşelerinde tüm doğru hareketleri yapabilecek. Ekran, Netflix’in katılması veya Word belgelerinin biraz daha fazla ortaya çıkması için ideal olan canlı ve doğru renkler sunar. Pil ömrü sekiz saatten fazla sürer.

En İyi Bütçe: Dell 15.6 inç Inspiron

Dell’in Inspiron 15.6-inç dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarı bütçe dostu olabilir, ancak güçlü donanımı ve mükemmel bir genel deneyimler gibi görünmüyor. Özelliklerine bakacak olursak ; Intel Core i5 çift çekirdekli 2.4GHz işlemci, 6GB RAM ve 1 TB sabit sürücü, 15.6 inç 1366 x 768 TrueLife LED, arkadan aydınlatmalı ekrana, güç sağlamak için birlikte çalışır. 5,2 2.8 kg. ağırlığında ve sadece 0,9 inç inceliğinde ölçüm yapan Inspiron 15, konforlu ve iyi yerleştirilmiş klavye, ek çalışma rahatlığı için 10 tuşlu sayısal tuş takımı ile eşleştirilmiştir. Ek olarak, hem filmler hem de müzik için net ve hoş bir deneyim sunan MaxxAudio ile ses kalitesi de şaşırtıcı şekilde umut verici. Bağlantı vantilatörleri için, USB 2.0, USB 3.0, DVD-RW optik sürücü ve SD, SDHC veya SDXC hafıza kartından resim aktarmak için dahili bir kart okuyucu da dahil olmak üzere eksiksiz bir port takımı bulunmaktadır.

Taşınabilirlik için En İyi: Dell Inspiron 11

Dell’in Inspiron 11, şık dizüstü bilgisayarı 11,6 inç HD ekrana sahip ve 2,82 kilo ağırlığında, bu yüzden peşinde olduğunuz taşınabilirlikse, bu sizin adamınız. Intel Celeron N3060 2.48GHz işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB eMMC depolama ile güçlendirilmiş, performans, düşük kaliteli bir makineden bekleyeceğiniz şeyle ilgili, ancak Word işletme ve Web’de gezinmeyi içeren günlük bilgi işlem etkinlikleri için yeterli güçten daha fazlasını sunuyor. Çantanıza atın, işe ya da okula, ya da küçük boyutunun mükemmel bir klavyeden veya dokunmatik yüzeyden ödün vermeden gerçekten takdir edilebileceği bir seyahate götürün. 1366 x 768 11,6 inç ekran çok heyecan verici değil, ancak düzlem İçi Anahtarlama (IPS) ve Full HD 1080p ekranlar genellikle daha pahalı bilgisayarlarda bulunur, bu nedenle fiyatı hala ortalamanın üzerindedir.

Windows 10’u çalıştırır ve Office 365 yazılımı, ayrıca ek depolama ve hızlı şarjlı harici donanım için bir microSD kart okuyucu ve USB 3.0 da dahil olmak üzere eksiksiz bir Microsoft seçenekleri paketi içerir. Waves MaxxAudio hoparlörler, özellikle Google Hangouts veya Skype çağrıları sırasında net sesle sınıflarının çok üstündedir.
Öğrenciler İçin En İyi: Dell Chromebook 11

Windows, ülke genelindeki okullarda baskın güç olmaya devam ederken, Google’ın Chrome OS, daha ucuz bir fiyat etiketi ve daha az sorunlu arayüzü sayesinde parlayan bir yıldız olarak yükselmeye devam ediyor. Intel Celeron N3060 1.6 GHz işlemci, 4 GB RAM ve 16 GB SSD ile güçlendirilen Dell’in Chromebook 11’i, özellikle öğrencileri düşünülerek tasarlandı. 3.22 kg. ağırlığındaki Dell, öğrenci kirliliği, toz, basınç, sıcaklık, nem, şok ve titreşim için askeri standartları geçen dayanıklı bir yapının nezaket ve aşınması için yapılmıştır.

İsteğe bağlı dokunmatik ekran, evlerinde bir dokunmatik ekran için zaten kullanılmış olabilecek öğrenciler için idealdir, böylece sekmeler arasında hızla geçiş yapabilirler. Microsoft’un Office platformu olmadan, öğrenciler çok olgun ve eşit derecede yetenekli olan Google’ın Office benzeri değiştirmelerine, Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlara bağlı kalmaları gerekir.

Öğrenciler İçin En İyi: Dell Chromebook 11

Windows, ülke genelindeki okullarda baskın güç olmaya devam ederken, Google’ın Chrome OS, daha ucuz bir fiyat etiketi ve daha az sorunlu arayüzü sayesinde parlayan bir yıldız olarak yükselmeye devam ediyor. Intel Celeron N3060 1.6 GHz işlemci, 4 GB RAM ve 16 GB SSD ile güçlendirilen Dell’in Chromebook 11’i, özellikle öğrencileri düşünülerek tasarlandı. 3.22 kg. ağırlığındaki Dell, öğrenci kirliliği, toz, basınç, sıcaklık, nem, şok ve titreşim için askeri standartları geçen dayanıklı bir yapının nezaket ve aşınması için yapılmıştır.

İsteğe bağlı dokunmatik ekran, evlerinde bir dokunmatik ekran için zaten kullanılmış olabilecek öğrenciler için idealdir, böylece sekmeler arasında hızla geçiş yapabilirler. Microsoft’un Office platformu olmadan, öğrenciler çok olgun ve eşit derecede yetenekli olan Google’ın Office benzeri değiştirmelerine, Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlara bağlı kalmaları gerekir.

En İyi 2’si 1 Arada: Dell Inspiron 7000

Dell’in amiral gemisi olan Inspiron 7000 bilgisayarı, hem çalışmak hem de oyun oynamak için ideal olan ve ince bir tasarımda etkileyici performans sunan, ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayardır. 7. nesil Intel Core i5 3.4 GHz işlemci, 8 GB RAM, 256 GB SSD ve 13,3 inç 1920 x 1080 IPS dokunmatik ekran ile doludur. 3,59 kg. ağırlığında Inspiron’un Ultrabook kategorisine girmesine izin vermiyor, ancak yine de taşınabilir bir bilgisayar. Ekranın kendisi, bilgisayar gereksinimleriniz için dizüstü bilgisayar, çadır, stand ve tablet modu dahil olmak üzere farklı görüntüleme ve keyif düzeyleri için dört mod sağlayan bir 360 derece menteşe sunar.

Dell ayrıca, iş günü boyunca video görüntüleme veya Hangout / Skype çağrıları için bu bilgisayarın eğlence ve iş tarafını vurgulamaya yardımcı olan gelişmiş bir ses deneyimi için iyi performans gösteren MaxxAudio hoparlörlerini dahil etti. Ek olarak, arkadan aydınlatmalı klavye, gecenin ilerleyen saatlerinde çalışmaya devam etmenize yardımcı olacaktır, ancak sürekli çevrimiçi olursanız yedi saatlik pil ömrü size gün boyunca yeterli olacaktır. 🙂

Oyun için en iyisi: Alienware 17 GTX 1070

Dell, 2006’dan beri gösterişli, oyun merkezli donanım üreticisi Alienware’e sahipti. Ayrıca Alienware 17, Dell’in oyun dizüstü bilgisayarı için tartışmasız en güçlü ve en iyi seçenek. Niye yahu diyor insan? 🙂 Peki, grafik kartı ile başlayalım (sonuçta bu bir oyun bilgisayarı.) NVIDIA GeForce GTX 1070, mobil video kartları için mahsulün kremasıdır ve ultra hızlı çalışma ve kesintisiz grafik hareketleri ve işlevsellik seti ile gösterir. Grafiklerin nasıl göründüğünden bahseden 17 inçlik, neredeyse sürükleyici ekran Alienware’in dizüstü bilgisayar serisinde sunduğu en geniş ekrandır. Daha açık olmak gerekirse, ekran aslında 17,3 inç ve 1920 x 1080 tam HD çözünürlük sunar. Üstün çarpıcı renk ve parlaklık için 300 nit uygulayan IPS, parlama önleyici bir yüzeydir.

Şimdi bu şeyin paketlediği performansın bağırsaklarına girelim. Turbo boost ile size 3.8 GHz hız sağlayan dört çekirdekli Intel i7-7700HQ işlemci var. Başka bir deyişle, bu şey çok hızlı bir şimşek gibi. Bu saat hızlarına ayak uydurabilmek için, büyük bir RAM bankası var … kesin olarak 16GB DDR4. Ve sizin için biraz az olursa, RAM’i ayrı bir satın alma ile 32 GB’a kadar genişletebilirsiniz. Küçük bir servet deposuna sahip olan 1TB 7200 RPM SATA sabit diskiyle birlikte gelir ve tümü 64 bit Windows 10 HighEnd’de çalışır. Bluetooth yetenekleri ve hareket halindeyken uygun bir oyun durumu ayarlarken kaçınılmaz olarak ihtiyaç duyacağınız tüm çevre birimleri için ekran bağlantı noktalarının ve USB’lerin olağan şüpheleri vardır. Sonuç olarak, bu rekabete hazır bir sistemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir