En İyi Android Oyunları 2020 – Google Play Store

Android açık kaynak kodlu yazılım olduğundan uygulama ve oyun çeşitliliği çok fazla. 2020 senesi için en iyi Android oyunları listesini sizler için hazırladık. Google Play Store’dan indirebileceğiniz oyunların bazıları ücretli bazılarıysa ücretsizdir.

Google Play Store’daki En İyi Oyunlar

En iyi oyun kavramı sevdiğiniz türe göre değişebilir. Strateji, atış oyunları, RPG, yarış… Liste uzar gider.

Bridge Constructor Portal

bridge constructor portal oyun gorseli

Portal oyunları sevenlerin ilk tercihlerinden biri olacak Bridge Constructor Portal ile uygun boşlukları inşa ederek yolunuza devam etmeye çalışacaksanız. Bulmaca tarzı hoşunuza gidiyorsanız denemelisiniz. 5 Dolar olmasının dışında olumsuz bir yanı görünmüyor.

Flipping Legend Play Store’da

En iyi android oyunları listemizde yer alan Flipping Legend, Minecraft tarzı bir grafiğe sahip. Fragman sizlere daha iyi fikir verecektir. Her yeni seviye daha güçlü düşman demek, altınları biriktirip yeteneklerinizi geliştirin ve onlara meydana okuyun.

Monster Legends Android Oyunu

monster legends oyun goruntusu

Monster Legends oyununu en iyiler listesine almamızın nedeni aslında Pokemon’dan esinler hissetmemiz oldu. Farklı hayvan tüyleri de oyuna dahil edilmiş, onları en iyi şekilde eğitmeniz gerekiyor. Her hayvanın kendine özel alanı vardır, bunun dışında gelişemezler.

Hayvanlarınızın gelişimi bittikten sonra iki farklı arenaya götürüp onların güçlerini test edebilirsiniz. Yüzlerce karakter sizleri bekliyor.

Clash Royale Boş Zamanlarınızı Keyiflendirecek

En iyi android oyunları arasında ilk sıralarda Clash Royale yer alıyor. Aslında bu oyun çok yakından tanıdığınız Clash of Clans’ın temellerine dayanıyor. Her karakterin farklı bir özelliği var. Kaleleri ve kuleleri yıkmak için iyi bir strateji ve uygun karakterlere ihtiyacın olacak. Okçuları önden salarak heba etme, satranç mantığı ile ilerle.

Marvel Strike Force Fantastik Oyunu ile Tanışın

Marvel, animasyonları ve diğer filmleri ile fantastik severlerin en fazla takip ettiği yapımcıdır. Tabii, oyun dünyasında olmazsa olmazlardandır.

Marve dünyasındaki hemen her karakteri burada görebilirsiniz. En sevdiklerinizi bir araya toplayın ve rakiplerinizle savaşmaya başlayın. Sıra tabanlı oyunlar içerisinde en beğenilenlerdendir.

Boris and the Dark Survival ile Gerilmeye Hazır mısınız?

boris and dark survival oyunu

Hayatta kalma oyunlarını sevenlere müjde. En iyiler listemizde Boris and the Dark Survival da var. Bulunduğunuz mekanlar biraz korkutucu, üstten görünümlü şekilde karakterinizi yönlendirmelisiniz.

Zorlu yaşam şartlarına dayanmak için gıdalarınızı bulmalısınız, ayrıca ne olup bittiğini anlamanız için de gizli eşyaları bulmanız gerekiyor. Biraz gerilim fena olmaz diyorsanız Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Rest in Pieces Değişik Bir Android Koşu Oyunu

En iyi Android oyunları listemizde sıra enteresan bir koşu oyunu olan Rest in Pieces’e geldi. Neden ilginç dedik, çünkü burada koşmak yerine ipe asılı bir şekilde karakteri yönlendirmeye çalışıyorsanız. İlk başta zorlansanız da hemen alışacaksınız.

Oyunun teması korkuyu barındırıyor. Kabus ile başlayan hikayemizde kendinizi kurtarmak için engellere takılmadan kaçmanız gerekiyor. Play Store’da sizleri bekliyor.

Call of Duty: Mobile En İyi Ücretsiz Android Oyunu

call of duty mobile en iyi android oyunu

Call of Duty: Mobile, benim için en iyi Androdid ve en iyi iOS oyunudur. FPS’leri oldum olası sevmişimdir, kaynağı da Unreal Tournemant’a kadar dayanır.

Karakteri yönlendirmeniz çok zor değil, eliniz biraz alışırsa hedefi kolayca tutturabiliyorsunuz. Öldükten sonra geri gelip mücadeleye devam ediyorsunuz. Arkadaşlarınızla veya online diğer oyuncularla birlikte eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

Hades’ Star Bir Uzay Strateji Oyunu

Şu koca evrende neler var keşfetmek istemez misin? Hades’ Star uzay strateji oyununda; gelişimin için gerekli olan kaynaklarını toplayacaksın, yakınındakilerle iyi geçineceksin, aynı zamanda filonu kuvvetlendirip uzay korsanlarına ve diğer düşmanlara karşı da hazır olmalısın.

Shadowgun Legends ile Eğlencenin Dibine Vurun

shadowgun legends oyun gorseli

En iyi bilimkurgu atıcı oyunu olmaya aday Shadowgun Legends, Android kullananlar için büyük şans. Büyüleyici grafikleri, farklı görevleri ve mağazaları ile çok etkileneceksiniz. Görevlerden sıkılıp kendinize güveniyorsanız PVP arenalarında boy gösterebilirsiniz.

En iyi android oyunları listemize yenileri geldikçe ekleyeceğiz. Tavsiyelerinizi yorumda bizlerle paylaşabilrsiniz. En iyi iOS oyunları yaızmızı da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir