En İyi Bayan Giyim Markaları

Bayanlar için moda kavramı günlük hayatta varoluş sebepleri arasında gösterilebilir. Hal böyle olunca en iyi 10 bayan giyim markası için aynı zamanda en çok ziyaretçi alan mağazalar ve binlerce ürün çeşidiyle her zaman güncel modayı takip eden markalar örnek gösterilebilir.
1- ZARA

Ülkemizde pek çok şehirde mağazası olan İspanyol moda devi Zara, güncel moda trendlerini takip etmek ve kaliteli ürüne uygun fiyatla sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği bir markadır.
2- H&M

Büyük metrekareli mağazalarıyla özellikle alışveriş merkezi müdavimi olan kadınların tercih ettiği marka, sadece bayan koleksiyonuyla değil erkek, çocuk, kozmetik ve iç giyim reyonlarıyla da dikkat çekmeyi başarır.

 3- MUDO

Yılların eskitemediği Mudo, mağaza sayısını azaltsa da seçtiği koleksiyonlar ve özellikle aksesuar mağazalarıyla hala kadınların en çok beğendikleri markalar arasında gösterilebilir.

4- BOYNER

Farklı markaların ürünlerinin bir arada satışa sunulduğu Boyner mağazalarında “Asymetry” adı altında beğeniye sunulan özel marka ile modayı yakından takip etmek mümkün olabilir.

5- MAVİ JEANS

Yerli bir marka olan ve adının tüm dünya moda sektörüne yazdıran Mavi Jeans, günlük hayatta her zaman şık olmak isteyen aynı zamanda da rahatlığına önem veren kadın, erkek ve çocukların en gözde markaları arasında gösterilebilir.
6- KOTON

Modayı yakından takip etmek isteyen gençlerin tercih ettiği Koton, özellikle genç kız ve erkekler için hazırladığı güncel koleksiyonlar ve spor kategorisiyle dikkat çekmeyi başarıyor.
7- YARGICI

Yılların eskitemediği marka, sadece kadınlar için verdiği hizmetlerle modanın Türk kadını için hayatın ayrılmaz bir parçası olmasını sağlıyor.

8- SİLK&CASHMERE

Özellikle triko ve aksesuar koleksiyonuyla göz dolduran marka yaz ve kış için özel olarak belirlediği temalar ve renklerle fark yaratmak isteyenlere hizmet veriyor.

9- MANGO

Ülkemizde hizmet veren bir diğer İspanyol markası olan Mango, moda trendlerine yön veren koleksiyonlarıyla dört mevsime özel olarak hazırlanan ürünlerle klasik moda zihniyetinin yerini yaratıcılığa bırakmasına katkı sağlıyor.
10- UNİTED COLORS OF BENETTON

Ünlü İtalya devi küçülme yaşasa da sahip olduğu basic ürün zihniyeti ve renkli koleksiyonuyla kadın, erkek ve 012 markasıyla da bebek ve çocukların en çok tercih ettiği isim arasında gösterilebilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir