En İyi Çamaşır Makinesi Modelleri

Beyaz eşya seçiminde ve ürünlerinde en önemli makinalardan biri de hiç kuşkusuz ki; Çamaşır Makinesidir. Beyaz Eşya seçimin de  enerji performansı ve teknolojinin birleşimi ile bir çok marka boy göstererek makine teknolojisini geliştirdi. Bu aşamada ise makinelerini yenilemek isteyen Aileler olsun gerek özellikle yeni evlenen çiftler olsun. Beyaz Eşya da Çamaşır Makinesi seçimine önem göstermektedir. Yazımızda ise sizin için ülkemizde ki En İyi Çamaşır Makinelerini liste haline getirerek anlatmaya çalışacağız.

1. Hotpoint – Ariston 

Yeni nesil çamaşır makinesi olarak üretilen marka son zamanların en çok satış yapan makinelerinden biri. Enerji sınıfı (A+++) olan Hotpoint 64cm derinliğinde, 59,5 genişlikte 1400 devir ile çalışmakta. Bunun yanı sıra 12 Kg. Yıkama kapasitesi  öne çıkan özelliklerinden biri.

2. LG – TWINWash™

Çamaşır makinesi devrinde büyük bir teknolojiyi beraberinde getiren marka, çamaşır makinesinde ” 6 Motion DD ” Teknolojisini kullanıyor. Aynı anda 2 farklı yıkama özelliğine sahip olan makine, 17 Kg yıkama, 10 Kg kurutma ve TwınWash 3.5 Kg yıkama kapasitesine sahip. Akıllı makine olma özelliğini de taşıyan marka, Android ve İos tabanlı telefonlarınız ile eşleşerek, telefonunuz ile harekete geçirebiliyorsunuz.

3. SAMSUNG WF80F5EHW4X

Eco Bubble™ Teknolojisini sahip makine ile çamaşırlarınızı, soğuk suda, sıcak suda yıkanmış gibi temiz verimlilik ve Enerji Tasarrufu sağlar. Ayrıca markanın model üzerinde diğer özellikleri;

  • Minimum seviyede ses çıkarır
  • Akıllı Koruma ve Led Taraması
  • Ultra Ağır Leke Sökücü
  • Alarm Hatırlatma
  • 1400 Devir, 8 Kg.

Ve bir çok daha özelliği sunmakta. Uygun fiyat portföyü ve dayanıklılık açısından da en çok tercih edilen Çamaşır​ Makinelerinden biri.

4. VESTEL HIZLI 11912 TT

Otomatik programlama seçenekleri en üst düzeyde olan markanın Hızlı 11912 TT modeli, 1200 devirde ve 12kg. Yıkama kapasitesi ile çalışmakta. A+++ Enerji Tasarrufu sağlayan makine, sezonun en çok tercih edilen markalarından biri.

5. Arçelik 9103 YP

Enerji Tasarrufu A+++ olan marka, Yıllık elektrik ve Su tasarrufunda Arçelik 9103 YP, öne çıkan modellerden biri. Fiyat bakımından da oldukça uygun olan marka, modelinde bir çok özellik ve yeniliği barındırmakta. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir