En İyi Dizüstü Bilgisayar Modelleri

En İyi Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Cep telefonları, günümüzde hemen her işi yapabilecek bir donanıma sahip olsa da hala azımsanamayacak kadar fazla sayıda kişi tarafından dizüstü bilgisayarlar kullanılmaya devam etmektedir. Özellikle iş hayatında çok daha yoğun bir şekilde kullanılan bilgisayarlar, kişilerin kişisel tercihleri doğrultusunda farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Bu denli büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan dizüstü bilgisayarların en iyileri de oldukça büyük bir ilgi görmektedir. En iyi dizüstü bilgisayar modelleri, meraklıları için bir hayli büyük bir öneme sahip olmakta olup aynı zamanda satın almak isteyen kişiler için de etkili bir referanstır.

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olarak da bilinen CES 2020 kapsamında 2020 yılı içerisinde satışa sunulacak olan en iyi dizüstü bilgisayarlar da açıklandı. Bu bilgisayar modelleri ve özellikleri ise şu şekilde:

En İyi Dizüstü Bilgisayar Modelleri: DELL Ori Concept

en iyi dizüstü bilgisayar modelleriTeknolojiyi geleneksellikle çevreleyen DELL, bu bilgisayar modeli ile kullanıcılarına hem tablet hem de dizüstü bilgisayar kullanma imkânı sunuyor. 90 derece dönebilen ekranının yanı sıra ekran üzerinde çizim yapmayı sağlayan işlevsel bir kalemi de bulunuyor. Kişiler dilerse bluetooth bağlantılı bir klavye ya da Mouse bağlayarak da bilgisayarlarını kullanabilirler.

 

DELL Duet Concept

İki ekran ve iki monitörle kullanıcılarının karşısına çıkacak olan DELL Duet Concept, Microsoft Surface Neo modeline olan benzerliği ile akıllarda kalmaya başardı. Kullanıcılar dilerlerse bir ekranı klavye olarak kullanabilir.

 

ASUS ROG Zephyrus G14

en iyi dizüstü bilgisayar modelleriSıradan bilgisayar kapaklarından sıkılanlar için, kapağında etkiletici animasyonların yer aldığı bu bilgisayar modeli bilgisayar oyunları için oldukça güçlü. 1440p bilgisayar ekranına sahip olmasının yanı sıra Ryzen 4000 serisi işlemcisinin kullanıldığı ilk bilgisayar olma özelliğine de sahip.

 

En İyi Dizüstü Bilgisayar Modelleri: Lenovo ThinkBook Plus

en iyi dizüstü bilgisayar modelleri10.8 inçlik ekranı ile ekran kapalıyken yalnızca önemli bildirimleri almaya olanak tanıyan Lenovo ThinkBook Plus dizüstü bilgisayar, en sıkıcı anlarda bile farklı tasarımlar yapılmasını sağlayan keyifli bir kullanıma sahip olacak.

 

HP Elite Dragonfly G2

en iyi dizüstü bilgisayar modelleriİnce bilgisayar modelleri ile adından söz ettiren HP, bu bilgisayar modeli ile sınırları aşmaya devam ediyor. Sadece 1 kilogram ağırlığına sahip olan Elite Dragonfly G2, 5G teknolojisine de sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Üstelik bu bilgisayarda, kullanıcılar ekranlarını bir başkasının izlemesinden engelleyecek bir teknolojiye de sahip olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir