En İyi Kol Saati Markaları

1. CASİO

Dünyaca tanınan bir marka olan Casio saatleri ve teknolojik aletleri ile 1957 yılından bu yana kullanıcıya hem uygun fiyatta hem de kalite bazında klasik ve spor saatler  üretmekte.

2. TAGHeuer

Saat piyasasının ilk öncülerinden olan Tagheuer dünya çapında milyona aşkın müşterilerine hizmet veriyor. Ağırlıklı olarak erkek spor saat ve bayan spor saatler sunan Tagheuer ‘in ortalama fiyatı :3 Bin TL ile 15 Bin TL arasında değişiyor.

3. Diesel Saat

Dünyada ve ülkemizde beğenilerek kullanılan Diesel marka sadece saat değil spor giyimde de ön plana çıkmaktadır. Diğer marka saatlerine göre ihtişama ve görsele önem veren markanın kitlesi 18-35 yaş arasındadır. Ortalama fiyatı ise : 300 TL ile 2000 TL arasında değişmekte.

4. TİMEX

Bir Amerikan markası olan Timex saat, yeniliğe açık olarak saatlerin tasarımını yapmakta. Tasarımlarından ağırlıklı olarak spor ve klasik yönde tutarak müşteri kitlesini her yaştan kullanabiliyor. Timex saat ‘in her bir parçası çelikten üretilmiştir. Suya da dayanıklı olan saat’in ortalama fiyatı : 300 TL ile 2000 TL arasında değişiyor.

5. TİTAN

Saat teknolojisinin en çok yakıştığı marka Titan, köstekli saat ve akıllı saat çeşitleri ile her yaş grubuna hitap etmektedir. Özellikle saatlerin tasarımı ve şıklığını ön plana çıkaran saat tasarımcısı Titan fiyatları da cüzi tutarak kullanıcının cebini yakmıyor. Ortalama fiyat ise : 600 TL ile 4,500 TL arasında değişmekte.

6. Vacheron Constantin

Bay ve bayan saatleri ile dünya çapında markasını tanıtan  Vacheron Constantin bir çok ülkede beğenilerek kullanılmak da. Dizi ve film tasarımlarını saalerine uygulayan marka genç kesimede büyük jest yaratmak da.  Vacheron Constantin Markalı saatin ortalama fiyatı ise : 10 Bin TL ile 200 Bin TL arasında değişmekte.

7. ROLEX

Dünya çapında en çok kullanılan saatler arasına girmeyi başaran Rolex marka saatler özgün tasarımı ve şıklığı ile ön plana çıkmakta. Saatlerin hepsi çelik kaplama, altın kaplama ve gümüş kaplama olarak 3 farklı kaliteye ulaşmakta. Bu kaliteli saatin ortalama fiyatı ise: 800 TL ile 90 Bin Tl arasında değişmekte.

8. Patek Phillippe

Bir aile şirketi olan  Patek Phillippe 1900 yıllarının başında saat işlemeye başlayarak günümüze kadar kalite ve misyon çerçevesi altında tüm dünya ya özel saat siparişleri ve tasarımları sunmakta. 4. Patek Phillippe marka saatlerin ortalama fiyatı ise : 10 Bin TL ile 800 Bin TL arasında değişmekte.

9. Cerruti 1881

Cerruti 1881 markası parfüm, özel tasarım kalem ve konumuz olan saatleri ile dünya çapında en çok beğenilen markalar arsında gösterilmektedir. Cerutti 1881 marka saatlerin ortalama fiyatı ise : 400 TL ile 2 Bin TL arasında değişmekte.

10. Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger markası dünyaca en lüks markalar arasında olmaya devam etmekte. İlk kez 1985 yılında New York’da kendi saat tasarıı çıkarttı. Şimdi ise Tommy Hilfiger saat markaların tasarımı ve dizaynı bir çok saat markasını fiyatına göre arkada bırakıyor. Tommy Hilfiger saatlerin ortalama fiyatı ise : 300 TL ile 2 Bin TL arasında değişmekte.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir