En İyi Led Tv Modelleri

Televizyo’nun girmediği bir ev hemen hemen yoktur ve evinde televizyon izlemeyen de neredeyse yok gibidir. Televizyon seyretmek bir keyif olduğu gibi, kaliteden ödün vermemekte bu kaliteyi üst düzeye çıkarmak da. Bu sebeple eğer evinize yeni bir televizyon alacaksanız ve televizyon konusunda tercihiniz Led televizyondan yanaysa En İyi Led Tv makalemizde, sunduğumuz modellerin içerisinden birisini seçmeniz faydalı olabilecektir.

 1. Vestel, 55UD8400 140 Ekran Ultra Hd 55 İnç 4K Smart Led Tv

Vestel markasının 55UD8400 kod numaralı ve 55 inç bu led televizyonu dört çekirdek işlemcili ve dahili 4K uydu alıcısına sahiptir. Vestel 140 ekran Ultra Hd smart led televizyon, dört çekirdek işlemcisi sayesinde hızını dört kat arttrıyor ve dahili 4K uydu alıcısı sayesinde ise görüntüleri muhteşem bir netlik ile kullanıcısına sunmaktadır. Ayrıca bu led televizyon A+ enerji sınıfına sahip olduğu için enerji tüketimi konusunda da son derece cimridir.

2. Lg, 55UJ630V 140 Ekran 55 İnç 4K UHD Uydu Alıcılı Smart Led Tv,
Lg’nin 55UJ630V kodlu led televizyonu, HDR 10 ve 4K UHD teknolojisini desteklemektedir. Lg’nin 55 inç ve 140 ekranlık bu led televizyonu, renk ve görüntü kalitesini mükemmel bir netlik ile yansıtmaktadır. Ayrıca bu smart led televizyon A sınıfı enerji tüketimi sağlamaktadır.

3. Samsung, 55MU7350 140 Ekran 55 İnç Ultra Hd 4K Smart Led Tv

Samsung’un 55MU7350 kodlu smart led televizyonu dört çekirdekli işlemcisi sayesinde dört kat hızını arttırırken ve PurColour teknolojisi ile renkleri daha da canlı yansıtmaktadır. Aynı zamanda HDR özelliği ve UHD çözünürlüğü sayesinde kullanıcısına mükemmel bir görüntü kalitesi sunarken, enerji tüketiminde ise A sınıfına sahiptir.

4. Sony, KD-55XE8577 55 inç 139 Ekran 4K Ultra Hd Android Smart Led Tv,
Sony’nin Android işletim sistemine sahip olan 139 ekran ve 55 inç smart led televizyonu, sahip olduğu 4K HDR Processor X1 teknolojisi ile doğanın sahip olduğu tüm muhteşem renklerini kusursuz bir şekilde izleyicilerine yansıtmaktadır. Sony’nin smart led televizyonu ile kullanıcılarına ses sitemi ile muhteşem bir performans sunarken bir yandan da ekran ve renk kalitesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Enerji sınıfı ise A sınıfıdır.

5. Lg, OLED65C6V 164 Ekran 65 İnç Ultra HD 4K 3D Curved Smart Oled Tv,

Lg’nin OLED65C6V kodlu ve 65 inçlik kavisli ekranıyla Oled televizyonu, Ultra Hd Premium sertifikasına sahip olup 4K içerikleri izleyicilerine mükemmel netlik ile yansıtmaktadır. Sony’nin bu Oled akıllı televizyonunun sahip olduğu HDR özelliği ile kullanıcılar, siyah renkleri çok daha canlı ve çok daha parlak izleme imkanı da bulmaktadır.

6. Samsung, 65KU7500 65 İnç 165 Ekran Ultra HD Uydulu Smart Curved Led Tv,

Samsung’un 65KU7500 kodlu smart led televizyonu 65 inçlik kavisli ekranı be HDR premium teknolojisi sayesinde film izlerken, Tv ekranının parlak kısımlarında gizlenen ve önceki televizyonlarda görülmeyen detaylar artık rahatlıkla görülebiliyor. Samsung smart led televizyonun sahip olduğu zarif kavis, seyir noktasından eşit bir görüş mesafesi ile daha geniş bir bakış açısı sağlayarak kullanıcılarına, filmlerde ki aksiyon sahnelerinin tam ortasında olma hissi yaşatıyor. Tüm bu özellikleri sayesinde Samsung smart led televizyonu ile film izlemek tam bir keyfe dönüşmesi de kaçınılmaz oluyor. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir