En İyi Müzik Uygulamaları Listesi

Hemen herkes gün içerisinde hangi ruh hali içerisinde olursa olsun kendisini müzik dinlerken buluyor. Günlük hayatın koşturması içerisinde adeta bir arkadaş gibi olan müzikler, günümüz teknolojisinde artık cep telefonları içerisine girdi. Sınırsız müzik dinleme özelliği olan ve hemen her zevke hitap eden müzikleri oldukça kolay bir şekilde bulabilmeyi sağlayan uygulamalar, uygulama marketlerinde en çok indirilenler arasında yer alıyor. En iyi müzik uygulamaları, kullanıcılar tarafından en yüksek oyu alan ve sorunsuz bir çalışma performansına sahip olan uygulamalardır. Bu uygulamaların listesi ise şu şekildedir;

En İyi Müzik Uygulamaları: Spotify

en iyi müzik uygulamaları

80 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan ve tüm dünyada adından söz ettiren Spotify, müzik uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulama olmayı başarıyor. Bu müzik uygulaması içerisinde yaklaşık 40 milyon şarkı bulunuyor. Son zamanlarda büyük bir popülariteye sahip olan Podcast yayınlarına da ev sahipliği yapıyor.

 

En İyi Müzik Uygulamaları: Apple Music

en iyi müzik uygulamaları

 

İlk müzik uygulamalarından biri olan Apple Music, birbirinden farklı sanatçı, şarkı ya da albümü bünyesinde barındırıyor. Kullanıcılar, diledikleri şarkıcıyı ya da grupları “bağlan” özelliği sayesinde sürekli olarak takip edebilme imkânına da sahip olabiliyor.

SoundCloud – Music & Audio

en iyi müzik uygulamaları

Var olan bir ses dosyasının web sitesine yüklenmesini sağlayan bu müzik uygulaması, yalnızca profesyonel şarkıcıları değil aynı zamanda tüm amatör şarkıcılara da ev sahipliği yapıyor. Platform içerisindeki müzikleri dinlemek tamamen ücretsiz olsa da, SoundCloud aracılığı ile paylaşım yapmak isteyen kullanıcıların bir e-posta aracılığı ile kaydolması gerekmektedir.

 

En İyi Müzik Uygulamaları: Shazam

en iyi müzik uygulamaları

Çıktığı günden bu yana büyük bir ilgi gören Shazam, merak ettiğiniz tüm şarkıları dinleterek bulmanızı sağlar. Bir tık ile merak edilen şarkının bulunduğu bu müzik uygulamasında aynı zamanda şarkı sözü ve video gibi seçenekler de bulunuyor. Shazam, her ay 100 milyonu aşkın kişi tarafından aktif olarak kullanılmaya devam ediyor.

En İyi Müzik Uygulamaları: Deezer

en iyi müzik uygulamaları

Deezer, diğer müzik uygulamalarının sunduğu özelliklerin yanı sıra karaoke tarzında sunduğu şarkı sözleri ile dikkat ediyor. Uygulama içerisinde bulunan akış çalma listesi ile birlikte dinlenilen ve beğenilen şarkıya benzer diğer şarkıları da kullanıcıların karşısına çıkarır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir