En İyi PlayStation Oyunları

Pc ve mobil oyunlarının yetersiz kaldığı ve yeri hep gönlümüzde bir başka olan PlayStation Oyunlarını derledik. Bu noktada sizler için efsaneleşen ve en çok tercih edilen oyunlardan bahsedeceğiz. Eğer sizde en iyi PlayStation oyunları hangileri merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

1. Grand Theft Auto V

İlk sırada elbette ki efsanevileşen bir oyuna değinmemiz gerekiyor. Kısaltması ile GTA olan Grand Theft Auto V en iyi playstation oyunları arasında ilk sırada yer alıyor. Belirli görevler esasına dayanan ve çoklu oyuncu modları, heyecan ve aksiyon ışığında oynan bu oyun gerçekten iyi olmayı hak ediyor.
2. Uncharted 4

Seri olarak satışa sunulan bu oyunun en beğenilen serisi Thief s End 4 oyunudur. Bu noktada kaliteli grafikler, akıcılık ve senaryo modu gibi çeşitler oyunu daha ilgi çekici kılarken en iyi playstation 4 de deneyimleyebilirisiniz.

3. Fifa 18

Belki de playstation oyunları arasında en iyisi diyebileceğimiz oyunlardan birisi şüphesiz ki FİFA’dır. Zaman içinde büyük değişimler gösteren ve teknolojinin ışığında ilerleyen FİFA 18 ile gerçekliğin üst sınırını yaşayabilirsiniz. Yeni eklenen yolculuk modu sayesinde birçok farklı deneyime şahit olabilirsiniz.

4. The Last of Us Remastered

En iyi playstation oyunları arasında yer alan bir diğer oyun ise The Last of Us Remastered oluyor. Oldukça başarılı çözünürlüğün yanı sıra gerçeklik bu oyunu vazgeçilmez kılıyor. Yayılan bir virüse karşı hayatta kalma savaşı vereceğiniz oyunda aklınızı kullanmanız gerekecek. Heyecan ve aksiyonun yanı sıra akıl yürüterek devam edeceğiniz bu oyundan kopamayacaksınız. İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen bu oyun günümüzde hala popülerliğini korumayı başarıyor.

5. Journey

Issız ve sakin bir çölün ortasında hafif bir müzik ile başlayan bu oyun sizi bilmediğiniz diyarlara sürükleyecek. Oldukça küçük ama eğlenceli bu oyun sayesinde kafanızı dinleyebilirsiniz. Ortalama olarak 1 saatlik bir maceraya katılacağınız bu oyunda tüm duyguları bir arada yaşayabilirsiniz. Biraz vaktiniz var ve kafa dağıtmak istiyor iseniz tercihiniz kesinlikle bu oyundan yana olmalı. Eğlenmeyi aynı anda heyecanlanmayı seviyor ve çok uzun oyunlar istemiyor iseniz haydi başlayın!

6. Horizon: Zero Dawn

 

28 şubat 2017 tarihinde piyasaya sürülen bu oyun bir an da büyük bir patlama yaşayarak beğeni toplamış ve birçok alanda başarıya ulaşmıştır. Guerrilla Games şirketi tarafından geliştirilen oyun en özel oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. PS 4 konsolunda rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda ki gerçeklikler ve kaliteli görüntü sizi hayran bırakacak. Benzersiz ve bilinmez bir dünyada bir karakter oluşturarak hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz bu oyun oldukça uzun soluklu bir kurgu olarak karşımıza çıkıyor. Uzun oyunları seviyor ve karakter geliştirme tarzı oyunlar ilginizi çekiyor ise mutlaka Horizon: Zero Dawn oyununu alarak deneyimleyerek keyif içinde oynamalınız.

En İyi PlayStation Oyunları” için bir yorum

  • 5 Temmuz 2018 tarihinde, saat 08:30
    Permalink

    Gençler sanal dünyaya kapılıp gerçeklerden ve ailelerinden uzaklaşabiliyor. Bu gibi konularda aileler ve uzmanlar çocuklara sahip çıkmalı.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir