En İyi Power Bank Modelleri –

En İyi Power Bank Modellerini anlattığımız bu yazımızda, bizlerin son zamanların telefonlarımız için ihtiyaç duyduğu en iyi power bank modellerini, hızlı, sağlam, çok dolum ve güvenilir modellerini anlatıp listeledik. 

Özellikle yüksek bir tüketimine sahip olan birbirinden değişik marka ve modellerdeki cep telefonları adına büyük bir öneme sahip olan Power Bank çeşitleri, özelliklerine ve değişik fonksiyonlarına göre markalar dahilinde kaliteli değişebilmektedir. Burada en iyi power bank modelleri arasında kullanım durumuna göre ve amacına yönelik elbette kişiden kişiye değişebilmektedir. Fakat özellikle tüm cep telefonlarının ortak bir şekilde bir gün dahi dayanmasının zor olduğu da göz önünde bulundurulursa, bu konuda dışarıda olan veya çalışan kesimler için power bank büyük bir önem taşımaktadır. Hatta bunun için şehir dışına veya yurt dışına çıkan kişiler adına da yine doldurduktan sonra birden fazla defa cep telefonun şarj etmesi çok daha büyük bir önem arz eder. Özellikle yüksek çıkış gücü sunan ve bu güç kapsamında fiyat ile performansı bir arada dengelemiş birbirinden farklı marka ve modeller kapsamında piyasa bünyesinde birçok değişik power bank çeşitleri bulmak mümkündür.

Farklı marka ve modeller dahilinde birbirinden kullanışlı Power Bank çeşitleri

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan ve herkesi adeta prizlere mahkum eden cep telefonlarının çabuk biten şarjları nedeniyle birbirinden farklı marka ve modellerdeki powerbank çeşitleri büyük bir öneme sahip olmuş durumdadır. O yüzden bu konuda özellikle xaomi 20000 power bank en fazla performans ve güç sağlayan maddelerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Çift cep telefonu şarj etme olanağı ve hatta bir cep telefonunu yanı sıra laptop pili şarj etme özelliği sağlayan üstteki power bank cihazı güven içerisinde kullanılabilir. Ayrıca fiyatı biraz daha düşük olan xaomi 1000 de yine en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Asus marka olan Zen power modeli de yine kullanışlı özelliği sayesinde rahatlık sağlarken zayıf noktası ise tek çıkış olduğundan dolayı sadece bir cep telefonu şarj etmesidir.

Büyük bir rahatlık sağlayan birbirinden değişik Power Bank modelleri

Cep telefonu kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve gün içerisinde birçok kişi için adeta kurtarıcı haline gelmiş olan power bank modelleri, özellikle birden fazla kez telefonların şarj etme özelliği sayesinde gün içerisinde çok fazla kullanım göstermektedir. Sağlam pil kapasitesi ve enerji yüksek ve şekilde tutma özelliği sayesinde günümüzün en çok tercih edilen cihazları arasında yer almaktadır. Bunların haricinde yine farklı amper güçlerine sahip olan Samsung ve Sony markalar dahilinde power bank çeşitleri de bunun satın alınabilir. Kullanışlı ve kaliteli bir Power Bank satılırken dikkat edilmesi gereken durumlar arasında en azından çift çıkışlı bir kapasiteye sahip olmalı ve sağladığı enerji konusunda birden fazla kez cep telefonları şarj etmesi ele alınmalıdır. Ayrıca mutlaka aşşağıda liste olarak tavsiye edeceğimiz bu markalar dahilinde alınması da çok önemlidir. Çünkü uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılarak herhangi bir sorun yaşamamanız, telefonun veya power​ bankın performans kaybına da uğramaması çok önemli.

1. XİAOMİ 20.000 mAh 

Xiaomi markası son 1 kaç yıl içinde teknolojik bakımından bir çok lider markaya büyük bakımdan rekabet olarak, bu kaliteli markalar arasında yerini aldı. Xiaomi 20.000 mAh power bank modeli ise, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri. Xiaomi power bank, Kendi telefonu olan Mi 4 ‘ü 4.5. Kez, iPhone 6’ yı 7 Kez, iPad Mini’yi 3 Kez ve Macbook’u 1.2 Kez Doldurabilir. Bir diğer özelliği ise Cihazda 5.1V / 3.6A USB çıkışı bulunmakta. Bu  bakımdan Power Bank modelleri arasında en çok satış yapan ve beğenilen modelleri arasında Xiaomi de yerine almakta.

2. SAMSUNG 11300 mAh 

İnput ve Outpot Voltaj çıkışları 5V olan Samsung’un  bu taşınabilir cihazı, aynı anda 2 cihazı şarj edebilme özelliği mevcut. Fiyat bakımından çok uygun olmasa da kalite, hız ve güvenlik gibi konularda daha çok ön plana çıkmakta. Çok hızlı şarj edilip, çok hızlı şarj eden bu  cihaz da en çok beğenilen Power Bank modellerinden biri.

3. Anker PowerCore 20100 

Amerika’nın en gözde şarj cihazı olan Anker PowerCore, MultiProtect Teknolojisi ile donandırdığı Power Bank modelini kusursuz bir hale getiriyor. iPhone 6S’i 7 Kez, Galaxy S7’yi 5 Kez, iPad Mini’yi 2 Kez şarj edebiliyor. Anker Micro Usb Kablosu ve Taşıma Çantasını da müşterine hediye ediyor.

4. Sony CP-V10  10.000 mAh 

Şarj teknolojisinde geliştirdiği yenilikleri Power Bank’a entegre eden marka, 10.000 mAh güç kapasitesi ile, Lityum İyon Polimer Piller kullanmakta. Model de Uzun ömür garantisi sunan Sony markası da bir çok kaliteli lider markalar arasında gösterilmektedir.

5. Heider X Power- Güneş Enerjili Panel

Monokristal güneş paneli, ve Lityum-Polimer bataryaya sahip yeni jenerasyon çok güçlü bir Hybrid Powerbank olan Heider X Power, kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlarken Doğa’nın sunduğu enerji ile Power dolumu da sağlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir