En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları

Ses değiştirme programları, bir arama yaptığınızda sesinizin karşı tarafa farklı şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Genellikle arkadaşlara ya da aileye şaka yapmak amacı ile kullanılan bu tarz uygulamalar, düşünüldüğünden çok daha büyük bir ilgi görmektedir. Bu tarz kısıtlı sayıda geliştirilen uygulama listeleri kullanıcılara ücretli olarak sunulmaktadır. Her bir uygulamanın kendi içinde farklı özellikleri olduğu için genellikle bu ücretler arama başına alınmaktadır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla indirilen ve tercih edilen en iyi ses değiştirme uygulamaları ise şu şekildedir;

En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları: Call Voice Changer Allogag

Bu uygulama, kullanıcılarına 3 farklı seçenek sunuyor. İlk seçenek olan Voice Changer, kişinin sesini değiştirerek karşı tarafı aramasını sağlıyor. Background, çağrı yapılması esnasında hem kişinin sesini değiştiren hem de o esnada arka plana farklı sesler ekleyebilen bir seçenek. Üçüncü ve son seçenek olan Effects ise, sistemde yüklü olan efektler sayesinde sesin değiştirilmesine olanak tanıyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilse de, yalnızca ilk 1 dakika ücretsiz kullanım hakkı tanıyor.

BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları: Voice Changer Calling

Arama yaparken sesi değiştirmek için oldukça sade bir kullanıma sahip olan Voice Changer Calling, Wi-Fi ile arama yapmasına rağmen her arama için belirli bir ücret talep ediyor. Uygulamaya giriş yapar yapmaz kullanıcıların karşısına bir arama paneli çıkmakta ve hızlı bir şekilde telefon numarasını tuşlayarak uygulama kullanılabilmektedir.

En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları: FunCall

Tasarım ve kullanım açısından diğer uygulamaların gerisinde kalan FunCall, eğlenceli aramalar yapmak için oldukça etkili ücretsiz bir ses değiştirme uygulamasıdır. Eğlenceli bir şekilde ses değiştiren bu uygulama, Google Play’de bir milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmeyi başarmış.

BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Call Voice Changer

Hem ses değiştiren hem de bu esnada eğlenceli efektler sunan Call Voice Changer, en iyi ses değiştirme uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu uygulamayı indiren kullanıcılarına kısa süreli bir demo kullanım sunsa da daha sonrasında aramaların her bir dakikası için 3,5 TL gibi yüksek bir ücret istiyor. Fiyatı diğer uygulamalara nazaran daha yüksek olmasına karşın oldukça fazla sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir