En İyi Teknolojik Mutfak Ürünleri Listesi

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte artık hayatımızı kolaylaştıracak çok daha farklı ürünler tasarlanmaya başladı. Özellikle de günlük hayatta sıklıkla kullanılan mutfak ürünlerinin teknoloji ile harmanlanması ile birlikte kişilerin mutfakta geçirdiği süre de hem daha kaliteli hem de daha keyifli bir hâl aldı. 2019 yılının ilk ayından itibaren hızla artan bu ürünler, kişiler tarafından da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Bu ürünlere ilgisi olan ve kullanmak isteyen kişiler tarafından hazırlanan en iyi teknolojik mutfak ürünleri listesi ise şu şekildedir;

  1. Hiku

Buzdolabından aldığınız bir ürünün barkodunu okuttuğunuzda, o ürünü alışveriş listesine ekleyen bir buzdolabı magnetidir. Bunun yanı sıra barkodu olmayan ürünlerin sesli girişini de kaydederek yine hızlı bir şekilde alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. Üstelik WİFİ bağlantısı ile birlikte cep telefonunuzdan bu alışveriş listesine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  1.  CinniBird

İçecek ya da yemeklerin üzerine rastgele baharat dökmek yerine şekilli ya da yazılı bir şekilde baharatlarınızı eklemek isterseniz, CinniBird tam da aradığınız bir ürün. Dışarıda cafe ya da restoranlarda görüp çok beğendiğiniz bu tasarımları, CinniBird baharat kalemi ile evinizde de keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.

  1. Prep Pad

Bir kesme tahta aracılığı ile hangi üründen ne kadar yemeniz gerektiğini söyleyen bir akıllı tahta uygulaması. Kullanacağınız ürünün barkodunu sisteme okutarak ya da elle tanıtarak, size hangi üründen hangi miktarda yemeniz gerektiğini ve almanız gereken kalori miktarını belirtiyor. Sağlıklı beslenen ya da kilo vermek isteyen kişiler için son derece etkili bir uygulama.

  1. Peres

Yaptığınız bir yemeğin ya da aldığınız bir yiyeceğin bozulup bozulmadığını anlamanızı sağlayacak bir ürün. Peres ile birlikte şüphe içinde kaldığınız bir ürünü koklatıp, içerisindeki tüm bileşenleri cep telefonunuzdan görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle yemeğin içerisinde bulunan zarar bileşenleri ya da yemeğin taze olup olmadığı gibi tüm sağlık bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  1. DaysAgo

Yeni aldığınız bir ürünü buzdolabına koymadan önce, ürünün üzerine DaysAgo zamanlayıcısını koyun. Böylelikle özellikle üzerinde son kullanma tarihi olmayan tüm ürünlerin ne kadar süredir buzdolabında olduğunu kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu hayat kurtarıcı ve küçük ürün, en iyi teknolojik mutfak ürünleri arasında yer almayı başardı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir