En İyi ve En Yaratıcı 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken sizlerin aklında bir soru işareti olan 14 şubat hediye fikirleri, sevgililer günü hediye fikirleri, en anlamlı hediyeler, yaratıcı 14 şubat hediyeleri, gibi bir çok soruyu hediyeler ile yanıtlıyoruz. En iyi bay ve bayan 14 Şubat Sevgililer Günü 14 madde ile hediyelerinizi listeledik. Bu liste sayesinde alabileceğiniz hediyeleri görecek ve fikir edeneceksiniz. Listeye çift saatleri ile başlıyoruz.

Başlamadan not: Bu listede geçen firma, marka ve hediyelerin kesinlikle reklamı yapılmıyor. İçerik fikir edinmeniz amaçlı, en yaratıcı sevgililer günü hediyeleri, 14 şubat hediyeleri, gibi sizin için önemli olan duruma yardımcı olmak için yazılmıştır.

1. Bay ve Bayan Çift Saatleri

Homıes marka bay ve bayan sevgili saatleri unutulmayacak ve değerini hiç bir zaman yitirmeyecek hediyeler arasındadır. Sevgiliniz de eğer sadelikten yana ise sizin gibi tam yerinde bir hediye olacaktır. Markayı veya Google’a Bay ve Bayan Çift Saatleri yazarak, farklı saat modelleri de görebilirsiniz.

Fiyatları ; 45 ile 300 arasında modele ve markasına göre değişiyor.

2. Fotoğraf Albümü

Sevgiliniz ile birlikte çekindiğiniz o güzel anılarınızı taze ve unutulmaz kılmanın bir diğer yollarından biri ise kesinlikle romantik bir Fotoğraf Albümü olacaktır. Kendin yap modellerini internetten araştırıp alırsanız kendi görselliğiniz ve ara yazılarınızı da rahatlıkla dizayn edebilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Fiyatları ; 25 ile 150 arasında albüm özellikleri ve sayfasına göre değişiyor.

3. Sevgili Kitabı

Sevgiliniz ile doya doya yaşadığınız anılarınızın bir kitap olmasını istemez miydiniz? Adamlar yapmış abi bu isteğinizi gerçekleştiriyorlar ve sadece sen bize arkadaşım yazılarını resimlerini yolla, modelini seç ve bize bırak diyor. Bir aşk masalı gibi işleyerek sizlere gönderiyorlar. Okunduğun da gerçekten çok farklı bir his yaşar okuyan ve ona böylesine değerli bir hediyeyi armağan eden yazar içinde önemli bir yeri olur bir ömür. Ayrıca ileride torunlarınıza da anlatacağınız aşkınızın masalı olur. 🙂

Fiyatları ise : Sayfa çokluğu ve sayfa kalitesine göre 45 ile 150 arasında değişiyor.

4.  Eş Karikatür Resim

Karikatür olduğu için normal portre resimlerden çok daha güzel bir farkı oluyor. Bir çok ressamın rahatlıkla çizebildiği bu resim fikri oldukça sade ve anlamlı. İlişkileriniz de bu denli bir sadeliğe yer varsa beraber çekindiğiniz güzel bir resminizi bu şekilde Karikatür Çizim haline getirebilirsiniz.

5. Orkide Huzur Bahçesi Teraryum

İçerisinde ince işlemeler ile bitki çevresi ve topraktan çıkmış orkideler ile çok şık ve romantik duran Teraryum, buna benzer birçok özellikli modeller içeriyor. Yanına da güzel bir buket gül yaparsanız sizden harbi sevgili yok 🙂  Teraryum Fiyatı: 50 ile 300 arasında değişiyor.

6. Avukat Sevgilisi/Eşi Olanlar İçin

Sizler için hediye beğenirken gözüme takılan bu 3 boyutlu ve ışıklı Adalet lambası gerçekten müthiş duruyor. Hediyeye bakınca insan Avukat sevgili aşeriyor. Sizin sevgiliniz yada eşiniz Avukat ise, kaçırmamanız gereken o hediye işte bu hediye…

Fiyatı: 50 civarı

7. Tatlı Harfler

Belki bir hediye niyeti ile verilmeyebilir ama hediyenin yanında muazzam duracak bir çikolata dizaynı sizlerle. Sizin belirleyeceğiniz mesajı çikolatının üzerine inşaa eden çikolatacılar, oldukça lezzetli çikolatalar seçerek işe başlıyor.

Fiyatı : 40 150 arasında boyutuna göre değişiyor.

8. Pırlanta Yüzük

Şayet ilişkiniz de artık level atlamak istiyorsanız bu sevgililer gününde özel bir hediye olacaktır pırlanta yüzük. Güzel, nezih bir restaurant’da romantik bir akşam yemeği yenilir, muhabbet tam aşkın kıvılcımlarına dokunmaya başladığında pırlanta yüzük çıkar.

Fiyatı : 200 ile 2000 arasında değişmekte

9. 100 Dilde Seni Seviyorum Yazılı Kolye

100 dilde seni seviyorum yazılı klasik bir kolyeden ibaret değil bu. Şıklığı ve sadeliğinin içerisinde gizli bir yansıtma olayı var. Telefonunuzun fenerini veya başka bir ışığı doğrudan kolyede ki cam’a tutarsanız cam’a paralel gelen yerde tıpkı bir projektör yansıtması gibi 100 dilde seni seviyorum kelimelerini göreceksiniz. Oldukça romantik ve anlamlı bir hediye olacaktır.

Fiyatı: 70 ile 300 arasında değişmekte

10. Fanusta Balık

Abiler ablalar, gidiyorsunuz bir petshop’a alıyorsunuz 30₺’ye bir fanus, atıyorsunuz güzelinden 2 tane balık ve o romantik dolu notu bir kağıda yazıyor o kağıdı da fanusa yapıştırıyorsunuz. Kağıt da diyor ki ; Balığın Suya Olan Sevdası Gibi Seviyorum Seni….falan….filan…..

Mal olacak fiyat: Fanus ve balık cinsine göre 50 ile 200arasında değişir.

11. Kurmalı, Müzikli Kar Küresi

Unutulmuş bir diğer hediyelerimizden biri de Kar Küresidir. Kar küreleri eski hediyeleşmeler de oldukça önemli bir maneviyata sahipti. Ancak daha sonra teknolojinin ve popülerizmin artması ile Kar kürelerine bir klişe gözü ile bakıldı. Ancak oldukça romantik, sade ve nostaljik bir anlam içeren bu hediyeyi alarak sevgilinizin gözlerini doldurabilirsiniz.

Fiyatı : 50 ile 300 arasında değişmekte

12. Maziden Bir Yaprak (Takvim Yaprağı)

Son derece romantik ve anlam dolu hediyelerden biri de Maziden bir yapraktır. Kesinlikle reklamını yapmıyorum yanlış anlaşılma olmasın, sadece bu denli bir hediye türünü paylaşmamak olmazdı. Sevgilinizin doğum tarihini veya 14 şubat sevgililer gününün eski tarihli takvim yapraklarından birini sizler için güzelce kutulayıp gönderiyorlar.

Fiyatı : Google’dan yazdığım gibi aratarak satıcı firma ile iletişime geçiniz

13. Romantik Bir Tatil

Masraftan kaçınmam ben sevgilim için diyorsanız, diğer alacağınız hediyeler ile aşşağı yukarı aynı fiyata denk gelecek bir süper tatil hediyesi. Mevsimine göre bir çok Tur şirketleri romantizm dolu tatil organizasyonları ayarlayabilmekte. Bunlardan biri ile iletişime geçerek 2-gece 3 gündüz baş başa bir romantik hediyenizi tatil olarak sunabilirsiniz.

Fiyatlar: Gideceğiniz yere, kalacağınız otele ve diğer isteklerinize göre 600 ile 1500arasında değişebilmekte

14. Seni Seviyorum Kolyesi (Ağır Roman Filmi)

Ağır roman filmini izleyenler hatırlayacaktır bu kolyeyi, izlemeyenler için tavsiyem hediyeyi incelemeden önce youtube’dan bu kolye sahnesini izlemeleri olacaktır. Gizli kelimeler diye de geçen bu kolyenin altına bir tık vurunca, döndüğünde net bir şekilde Seni Seviyorum yazılarını göreceksiniz. Oldukça romantik ve etkisinden çıkılmayacak hediyelerden biridir. Ayrıca benim de favori hediyem arasında 1.ci sırada.

Fiyatı: 150 ile 300arasında değişmekte


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir