Gizlilik politikamız

GİZLİLİK POLİTİKAMIZI, DİKKAT VE ÖNEMLE OKUYUNUZ. SİTEYİ ZİYARET EDEREK SİTE İÇERİSİNDEKİ VE BU POLİTAKADAKİ TÜM KURALLARI VE MADDELERİ KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. EĞER BU KURALLARI VE MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANAMAZ VE GİRİŞ YAPAMAZSINIZ.

A. NASIL BİLGİ TOPLARIZ. 
Eniyilerlistesi.com, Enlerin Sitesi bize direk veya dolaylı yollardan verdiğiniz bilgileri kendi bünyesinde barındırır ve hukuki olmayan yollar ile asla paylaşmaz. Sitemiz aynı zamanda çerezler ve benzer teknolojilerin aracılığıyla otomatik yazılım yoluyla da bilgi toplar.

B. SİZİN VERDİĞİNİZ BİLGİLER
Eniyilerlistesi.com sitesine üye olarak veya form doldurarak verdiğiniz bilgileri sitemiz (PI ve NPI) bilgilerini toplarız. Bazı içerik ve iletişim durumlarında, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bilgi talep edebiliriz. Talep ettiğimiz bilgileri vermek mecburiyetinde olmadığınız gibi, siteyi kullanamaz ve giriş yapamazsınız.
C. GÜNLÜĞE BİLGİ DEPOLAMA-KAYDETME
Pek çok web sitesinde​ olduğu gibi, Eniyilerlistesi.com da site kullanıcıları hakkında bazı genel bilgileri otomatik olarak toplayıp Log dosyalarında depolar. Depolanan bazı örnek veriler şunlardır;
( IP adresi; yönlendirme)(çıkış sayfaları;) tarayıcı tipi; İnternet Hizmet Sağlayıcısı (“ISP”); işletim sistemi; bilgisayarınız veya cihazınız hakkında diğer bilgiler (örneğin; donanım özellikleri, veri işleme kapasiteleri, coğrafi konum vs.); ve/veya Site ile etkileşimde bulunma şeklinizle alakalı trafik ve kullanım bilgisi (örneğin; tıkladığınız linkler).

D. DİĞER KAYNAKLAR
Bazı durumlar da, 3.taraf, pazarlama ortakları, sosyal medya platformları ve benzeri taraf kaynaklarından bilgi toplayabiliriz. Örnek olarak ( Facebook, Twitter, İnstagram) gibi platformlardan siteye mevcut hesabınızla giriş yaparak, bilgere erişim imkanı sağlamak ve bilgileri sosyal medya platformların da paylaşmanızı sağlar.
E. MECBURİ KULLANIMLAR & İFŞA.
Eniyilerlistesi.com olarak sitemiz kendi yetkileri ile, gerekli ve uygun gördüğümüzde; (i) yürürlükteki yasalara ve yasal süreçlere uygunluk sağlamak; (ii) kamu ya da hükümete ait kurumlar dan gelen taleplere cevap vermek; (iii) Site Kullanım Şartları dahil olmak üzere şartlarımızı ve koşullarımızı uygulamak; Belirli olan kanuni maddeleri takip etmek ve belirttiğimiz gizlilik politikası maddelerini, sınırlamak/korumak amacı ile Kişisel Bilgilerinizi kullanabilir ve/veya İfşa Edebiliriz.

F. BİZE ULAŞIN
İşbu Eniyilerlistesi.com Gizlilik Politikası ve belirtilen maddeler hakkında genel baz da bilgiler kullanıcı ile paylaşılmıştır. Belirtilen politikada maddeler ile alakalı; ( Dilek, İstek, Şikayet veya Memnuniyet) gibi haklarınızı

İnfo@eniyilerlistesi.com

İletisim@eniyilerlistesi.com / Adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

Son Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir