Mobil İş Uygulamaları – En İyi Mobil Çözümler

Teknoloji hayatımıza girdiğinden itibaren hayatımızı ve gündelik yaşantımızı kolaylaştırması için gün geçtikçe gelişmekte. Başlarda yenilikçi projelere imza atarak Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Tablet ve derken cebimizde ki telefonlara kadar geldi. Bu denli bir teknoloji pazarında hayatımızı kolaylaştıran uygulamaların yanı sıra İş hayatımızı kolaylaştıran uygulamaların da gelişmesi ve piyasaya sunulması bir çok işveren, işçi ve iş dünyası açısından önemle takip edildi. Biz ise sizler için İş Hayatınızı daha kolaylaştırıp, pratik bir hale getirmek için En İyi 10 Mobil İş Uygulamaları/ Mobil Çözüm Ortaklarını Listeledik. Bu listeden kendi İş hayatınız için uygulamaları seçebilir ve kullanabilirsiniz.

10. DROPBOX

Bulut Teknoloji/ Bulut Depolama olarak bilinen teknoloji son zamanların en çok fayda sağlayan uygulamalarından biridir. Özetçe DROPBOX bir dosya paylaşım platformudur. İlk üyelikte ücretsiz 2 gb kota sunan uygulamaya, tüm dosya, klasör, resim, müzik ve video gibi verilerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

İndirme Sayısı : 500 Milyon

9. OFFİCESUİTE + PDF EDİTÖR

Ofis uygulamalarından biri olan Office Suite + Pdf Editör, Word, Excel, PowerPoint ve Pdf gibi dökümanlarınızı kolayca görüntülemenizi, düzenlemenizi, oluşturmanızı ve kolaylıkla kayıt altına alabilmenizi sunuyor. Bunun yanında çok önemli bir özelliğide sahip olan uygulama, PDF dokümanlarınıza rahatlıkla erişebilmenizi ve düzenlemeyi sağlar.

İndirme Sayısı : 100 Milyon

8. CV- ÖZGEÇMİŞ OLUŞTURUCU

İş bulma sürecinde size en çok yardımcı olacak uygulama tamamen Türk yapımı ile CV- Özgeçmiş Oluşturucu, %100 Türkçe dil desteğine sahip. Özellikle Cv doldurma alanında uzmanlaşmış biri değilseniz bu uygulama size çok yardımcı oluyor. Bir çok kategoride genel ve gerekli soruları liste halinde sunan uygulama yüksek güvenlikli sunucu ve uçtan uca şifreleme yazılımı ile 3. Kişilere asla kişisel bilgilerinizi sızdırmıyor.

İndirme Sayısı : 100 Bin

7. EVERNOTE

Her ortam ve cihazda sorunsuz bir şekilde senkronize edilebilen Evernote, not uygulaması; bildiğiniz basit not uygulamalarından çok daha gelişmiş olarak tasarlandı. Fikirlerinizi, listelerinizi, genel notlarınızı ve yapılacaklar listesi gibi ayrı ayrı kategorize edilmiş uygulama, resimler, çizimler, ses/görüntü dosyaları ve ekran görüntülerini de kayıt altına alma ve düzenleme seçeneklerini de sunuyor. İş hayatında çok kolaylık sağlayacağı bir özelliği ise makbuz, fatura, fiş ve Microsoft Office belgelerinizi, Pdf dosyalarınızı bu uygulama içerisinde düzenleme ve kayıt etme imkanı sunuyor.

İndirme Sayısı : 100 Milyon

6.FİLE COMMANDER/ MANAGER

Bulut depolama birimlerini yönetmenizi ve mobilden kolaylıkla erişmenizi sağlayan File Commander / File Manager – Explorer uzaktaki dosya, klasör, belge, resim, müzik, video gibi önemli dosyalarınızı erişmenize, yönetmenize, silmenize ve dosyalarınızı 1200 farklı formattan birine çevirebilirsiniz.

İndirme Sayısı : 50 Milyon

5. GOOGLE BENİM İŞLETMEM

Benim İşletmem uygulaması Google’ın iş piyasasında ki en çok beğenilen ve ihtiyaç duyulan uygulamalarından biri. Dünyada çok fazla kullanılsa da ülkemizde çok bilinen bir uygulama değil. İşletme bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi Google da tanıtmanıza yardımcı olan uygulamada bu bilgileri ve verileri de kolaylıkla yönetebilirsiniz.

İndirme Sayısı : 5 Milyon

4. ARMUT HİZMET VEREN

Uzun zamandır web ortamında hizmet veren Armut, yeni uygulaması ile mobil dünyasına adım attı. Armut uygulaması ile her gün binlerce kategori de iş fırsatlarını takip edebilir, iş ilanı, işçi ilanı ve istek ilanlar yayınlayabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara ve temiz işçilik ile işlerinizi kolaylıkla Armut uygulamasından geliştirebilirsiniz.

İndirme Sayısı : 10 Bin

3. SKYPE

Görüntülü konusma, sesli konuşma ve yazışma uygulaması olan Skype, uzun zamandır en çok kullanılan ve en çok beğenilen uygulamalardan birisidir. Skype ile grup konuşması, grup araması yapabilirsiniz. Skype’tan Skype’a çağrı yapmak tamamen ücretsizdir.

İndirme Sayısı : 1 Milyar

2. ADWORDS

Geniş kapsamlı bir reklam ağı olan AdWords mobil uygulama ile reklam kampanyalarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. İçeriğinde birebir yardım alabileceğiniz Google uzmanları ile görüşebilir, Kampanyanız hakkında değişiklikler yapabilir ve teklif/bütçe güncelleyebilirsiniz.

İndirme Sayısı : 1 Milyon

1. DESYGNER

Telifsiz olarak binlerce görseli ücretsiz sunan ve 1000. üzerinde şablonu ile görsellerinize grafik tasarımı uygulayabilir ve işiniz için kampanya resimler üretebilirsiniz. Yine ücretsiz olarak Banner ve Logo tasarımı yapabileceniz uygulamanın bir çok benzer uygulamaya göre kullanımı daha rahat ve kolay.

İndirme Sayısı : 1 Milyon


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir