Türkiye’nin En İyi Vine Fenomenleri

0

Son zamanlar da oldukça dikkat çeken Vine videoları, sosyal medya üzerinden yayıldıkça, izleyicininde beğenisini kazanıyor. Ülkemizde bu akıma öncülük eden Vine Fenomenlerini liste haline getirdik.

1. Aykut Elmas

Aykut Elmas

Kütahya doğumlu Aykut Elmas İbrahim Göker ve Uğur can Akgül ile Vine videolarına İzmir’de başlayarak ilk vine videolarının akımını da beraberin de getirmiş bulundu. Özellik le Türk insanının başına gelen gündelik olayları ele alakarak vine videoları oluşturan Aykut Elmas ülkemizin en çok beğenilen vine fenomenlerinden biridir.

2. Cem Gelinoğlu

Türkiye'nin vine ve komedi video tarzını uygulayan Vinecılar ve youtuberlar listeledik.

Cem Gelinoğlu

En çok izlenen ve en çok beğenilen Vine fenomenleri listemizin 2. sırasında Cem Gelinoğlu geliyor. Cem Gelinoğlu 1983 Düzce doğumludur. Bir dönem okul ve ticaret hayatı ile vakit geçiren Cem Gelinoğlu Vine videolarının meşhur olduğu o yıllar da kendisi de neyim eksik ulan deyip Vine videoları çekerek gönlümüzde ki yerine sahip oldu. Özellikle mizah yapısı ve ince espirileri ile izleyicisine keyif veren Cem Gelinoğlu yapımcı Faruk Aksoy’un desteği ile de kendi yazdığı projesi olan ve başrolün de kendisinin oynadığı Ali Kundulli filmi ve devam filmini çekerek izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

3. Nilay Toprak


Nilay Toprak

Türk Halk Müziği sanatçısı Deniz Toprak ile kardeş olan Nilay Toprak, spikerlik, Back vokal ve spor dalları ile uğraşmakta. Yaklaşık 4 yıl önce Vine videolarının sosyal medya camiasında yeni yeni meşhur olmaya başladığında, yeni Vine videosu ile ün kazanıp Vine sektörüne de giriş yaptı. Vine Fenomenleri içerisinde gönlümüze taht kuran Nilay Toprak, Vineların da samimi ve içten hali ile izleyinleri etkiliyor.

4. Kafalar 


Kafalar 

Vine uygulaması ile gündeme gelip daha sonra Youtube ve diğer sosyal medya kanallarından Vine videoları, komik kışkırtma ve Yurt dışı gezi videoları ile ün kazanan Kafalar ekibi; Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin‘in ortaklığı ile kurulmuştur. Çektikleri videoların çoğu ilk yayımda Youtube üzerinden Trend Videolara girmeyi hak kazanıyor.

5. Tayfun Yılmaz 


Tayfun Yılmaz 

Vine Dublaj videoları ile izleyicisinin beğenisini kazanan Tayfun Yılmaz, Harry Potter ve Hitler dublajı ile ün kazanarak, bir çok kesit dizi ve film üzerine oldukça komik Vine videoları çıkarmakta.

BONUS: Babala Tv (Oğuzhan Uğur)

Oğuzhan Uğur

Şarkıcı, Yönetmen, Senarist, Karikatürist ve Fotoğrafçı olan Oğuzhan Uğur, son dönemlerde Youtube kanalı Babala ve Onedio ortaklığı ile sunumu yapılan videoları ile oldukça ün kazanmış durumda. Videoları yayımlanır yayımlanmaz Trend Videolarda zirveye oturan Babala Tv, gündemden ve kendi hayatından ortaya bir şeyler katarak izleyicisini güldürerek bilgilendiren nadir Youtuber’lardan biridir. Babala Tv Oğuzhan Uğur videolarını izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.