En İyi Araç İçi Kamera Sistemleri Listesi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık kullandığımız her üründe, evimizde ve arabada da teknolojinin bu etkilerini görmeye devam ediyoruz. Hemen her alanda sıklıkla kullanılan teknoloji ile birlikte artık arabaların iç sistemlerinde de köklü değişiklikler meydana geldi. Araç içerisinde ne kadar dikkatli olursanız olun ya da ne kadar iyi şoför olursanız olsun, kabiliyetiniz karşınızdaki sürücünün dikkati kadardır. Araç içi ve araç dışı tüm kontroller, hem sizin hem de arabanızın ömrü açısından son derece önemlidir. Bu kapsamda geliştirilen ve herkesin hayatını olabildiğince kolaylaştıran en iyi araç içi kamera sistemleri listesi ise şu şekilde;

  1. Anytek A78 Full HD Araç İçi Kamera Sistemleri

Araç içi kamera sistemi denildiğinde akıllara gelen ilk markalardan biri olan Anytek markasının bu modeli, 1080p ekran çözünürlüğüne sahip. F1.8 büyüklüğündeki diyaframı sayesinde hem gece hem de gündüz sürüşlerde kaliteli bir görüş açısı sunuyor. Döngüsel kayıt sistemi, bu kameranın hafızası dolsa bile eski kayıtların üzerine görüntü kaydı yaparak veri kaybının önüne geçilmesini sağlıyor.

  1. Xiaomi 70 Mai 1S

Teknoloji ürünleri konusunda farklı ürünlerle hizmet veren Xiaomi markasının bu araç içi kamera sisteminde 1080p ekran çözünürlüğüne sahip bir ekran kullanılıyor. F2.2 diyafram açıklığı sayesinde gündüz görüşünün yanı sıra kaliteli bir gece sürüşü imkânı da sunuyor. 130 dereceye kadar görüş açısı, yola çıkılan ilk andan itibaren kayıt alma özelliğine sahip G-sensor ve WİFİ gibi özellikler ile oldukça işlevsel bir ürün olduğunu kanıtlıyor.

  1. Anytek A3 Araç İçi Kamera Sistemleri

Gündüz sürüş yapmanın güvenliğini, 170 dereceli geniş görüş açısı ile gece sürüşünde de sunuyor. Bu denli geniş bir görüş açısı, aracın üç şeritli yoldayken bile net bir görüntü almasını sağlıyor. 1080p çözünürlüğü ile kaliteli bir görüntü kaydı alan Anytek A3, 32 GB ve üzerinde geniş bir depolama hafızasına da sahip.

  1. Viofo A129 Duo

Araç içi kamera sistemleri markalarından bir diğeri olan Viofo, bu modelinde hem çift kamera hem de WİFİ ve GPS teknolojisi ile kullanıcılarına eksiksiz bir araç içi sistem deneyimi yaşatıyor. Aracın ön ve arka tarafına takılan kameraları, FULL HD kayıt alabilme özelliğine sahip. 140 dereceli geniş açılı kaydı, 1080p çözünürlükte kaydedilebiliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir