En İyi Yeni Honor Dizüstü : Honor MagicBook Pro

Huawei firmasının alt markası olan Honor, geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansman kapsamında yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı. Honor MagicBook Pro ismi verilen cihaz donanımsal özelliklerinin yanı sıra oldukça şık tasarımıyla dikkat çekti. 10.Nesil Intel işlemcisiyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan cihaz da ayrıca 16 GB Ram bulunuyor. Peki, Honor firması tarafından geçtiğimiz günler içerisinde tanıtılan yeni dizüstü bilgisayarın diğer özellikleri neler? Birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından oldukça merak edilen bu sorunun yanıtını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Honor MagicBook Pro Özellikleri

 

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı etkinliği yapılan yeni dizüstü bilgisayar Honor MagicBook Pro özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcıların karşısına 10.Nesil Intel işlemcisiyle gelmeye hazırlanan cihaz, üstün performansıyla göz dolduruyor. Peki, geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayarın diğer özellikleri neler?

 

Ekran Özellikleri

 

Honor firması tarafından yapılan resmî açıklamaya göre cihazın ekran boyutu 16.1 inç olarak duyuruldu. FHD Plus çözünürlüğe sahip ekran da ayrıca IPS panel teknolojisi yer alıyor. IPS Panel teknolojisi sayesinde kullanıcılar, herhangi bir görüntü kaybı yaşamadan dizüstü bilgisayarlarını her açıdan kullanabiliyor.

 

İşlemci Özellikleri

 

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan cihaz, kullanıcıların karşısına iki farklı model ile gelmeye hazırlanıyor. Kullanıcılar 10.Nesil Intel Core İ5-10210U veya 10.Nesil Intel Core İ7-10510U isimli modellerden birini tercih ederek cihazı satın alabilecek.

 

Diğer Özellikler

 

Windows 10 işletim sistemine sahip olan cihaz, kullanıcıların karşısına 16 GB Ram kapasitesiyle gelmeye hazırlanıyor. 2 GB GeForce MX350 isimli ekran kartına sahip olan bilgisayarda ayrıca parmak izi teknolojisi de yer alıyor. 56Wh Batarya kapasitesine sahip olan cihaz, 11 saat boyunca kesintisiz kullanım imkânı sunuyor.

 

Honor MagicBook Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı

 

Tanıtım etkinliği geçtiğimiz günler içerisinde yapılan dizüstü bilgisayar Honor MagicBook Pro fiyatı ile dikkat çekiyor. İki farklı model ile kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan cihaz, 19 Mayıs tarihi itibariyle satışa sunulacak.

 

Intel Core İ5-10210U isimli işlemciye sahip modeli satın almak isteyen kullanıcılar 840 dolar ödeme yaparken, Intel Core İ7-10510U isimli işlemciye sahip modeli satın almak isteyen kullanıcılar ise 940 dolar ödeme yapması gerekecek. Ülkemize gelip gelmeyeceği henüz açıklanmayan yeni dizüstü bilgisayarın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir